Gdzie są moje komentarze/oceny zamieszczone pod kilkoma programami?

Witam

 

Kto akceptuje komentarze/oceny oprogramowania?

Zamieściłem komentarze do frapsa i oCama kilka/kilkanaście dni temu i wciąż nie widnieją pod programami…

Nie po to tyle się produkowałem w przypadku genialnego oCama w środku nocy by post z oceną nawet nie pojawił się pod programem…

Kto jest za to odpowiedzialny? Żądam jakichś wyjaśnień!!!

 

Bądźmy poważni - jeśli nikt tego nie przegląda i nie akceptuje lub odrzuca z byle powodu to lepiej usuńcie w ogóle dział komentarzy bo szkoda czasu użytkowników portalu na produkcję swoich  większych recenzji skoro lekkim machnięciem ręki mają być odrzucane…

 

"Komentarze Użytkowników Zarejestrowanych ze stażem przynajmniej 7 dni publikowane są natychmiast po ich wysłaniu przez komentującego.

Komentarze pozostałych Użytkowników Zarejestrowanych oraz Użytkowników Niezarejestrowanych mogą pojawiać się z opóźnieniem, ponieważ muszą zostać zatwierdzone przez moderatora"

 

Jestem zarejestrowany i to od kilku lat a mimo to komentarze idą do zatwierdzenia,ponadto nie złamałem żadnego z punktów regulaminu który przed chwilą sprawdzałem - wygląda na to że chcecie po prostu stracić kolejnych użytkowników serwisu…Proszę o wyjaśnienie…

 

 

Też ze dwie-trzy całkiem rozsądne recenzje do programów, nie ukazały się z jakiegoś powodu - też nie było nic co by mogło powodować, aby np. “cenzura” odrzuciła. Nie piszę już, bo okazało się to tylko stratą czasu.

I u mnie ze dwie recenzje przepadły w diabły, parę postów, też, ale bez promila, życie stałoby się nudne.

Błędy się zdarzają, więc ani mnie nie dziwi, choć bywało, że czasami z tydzień czekałem na recenzję, ale nigdy od razu…