Gdzie są programy w D.P


czy dobreprogramy nie mają już programów ?

No masz dzial na górze strony. Nie dziala?

dlaczego i kiedy zacznie działać ?

A po co ci to badziewie.
Zajrzyj tu.

https://alternativeto.net/

tylko j.polski ?

Polski jest trudny.

Programosy pl

Widze ze nie „zrozumiałes” .
Ta strona ma nazwę „alternative”
Czym sie różni od takich smieci które pokazałes?
Ano tym ze kiedy w jej wyszukiwarce wpiszesz np. winrar
To otrzymasz

https://alternativeto.net/browse/search/?q=winrar

A tam masz informację o tym jakie sa alternatywne aplikacje do tej konkretnej, ktora szukasz.

oraz linki do oficjalnych stron a takze info czy była ona aktualizowana.

A ty wstawiasz linki do … jak myslisz do czego?
Do niczego

P.S.

No niestety jest tylko jeden problem.
Znajomośc języka i jego technicznych opcji…
No ale z tego co wiem to od 1992 j.ang. jest od podstawówki nauczany obowiazkowo, jako pierwszy, obcy.
Chyba ze się mylę.

Super! Szukasz alternatywy dla WinRAR, w pierwszym wyniku dostajesz WinRAR, w drugim WinRAR Remover (W.T.F!?)… ale w żadnym 7-Zip, czy WinZIP. Natomiast odwrotnie gdy szukasz alternatywy dla WinZIP w propozycjach pojawia się 7-Zip ale WinRAR już nie. Ja rozumiem, że to są dwa różne formaty kompresji ale każdy obsługuje dekompresję drugiego. Wyszukiwarka w tym przypadku zbytnio szuka pod kątem formatu macierzystego w nazwie programu aniżeli samej funkcjonalności, czy może się mylę? W przypadku innych programów znacznie lepiej trafia w alternatywne propozycje.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Bazowałem na wynikach jakie to cudo wypluło u mnie i nie czepiam się. Kilkukrotnie korzystałem z tego serwisu i tak się składa, że pierwszy raz zadziałało tak ciulowo. Post dodałem jako czystą ciekawostkę Panie trolu internetowy aka. „Znam się na wszystkim, a przynajmniej tak wszystkim wmawiam”. Na przyszłość trochę więcej kultury, razem piwa nie piliśmy i na panienki nie chodziliśmy koguciku.

@Radek68 Serio budujecie na forum społeczność w oparciu o takich ludzi? Długo jeszcze będziecie tolerować tutaj takie buractwo rzucające we wszystkich łajnem?

1 polubienie

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ty wyskoczyłeś z wycieczkami personalnymi, więc nie wiem czego oczekiwałeś w odpowiedzi na twoje chamstwo.

temat do zamknięcia

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.