Gdzie są wiadomosci z outlooka na dysku

Witam

Problem wygląda tak. Pad mi stary laptop(win XP) i wyjąłem z niego dysk. Miałem kieszeń na 2,5" dysk, także zamontowałem go w niej i podłączyłem kablem USB z moim nowym PCetem z Win Vista. Teraz chciałbym dokopać się do moich wiadomosci z outlook express. W sieci znalazłem taką scieżkę C:\Documents and Settings\jakis_uzytkownik\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{jakis_numer}\Microsoft\Outlook Express pliki .dbx

Niestety u mnie taka scieżka nie istnieje. W C:\Documents and Settings\ mam 4 foldery:

  • Administrator

  • Administrator.ACER-684C9A655D

  • Administrator.ACER-684C9A655D.000

  • All Users

w żadnym nie mogę znaleźć folderu - ustawienia loklne lub dane aplikacji

Jest jeszcze jedna rzecz gdzie będą pliki (folder z kilkoma filmami i kilka instalek) z pulpitu?

Za jaką kolwiek pomoc w poszukiwaniach będę bardzo wdzięczny :smiley:

Wejdź w panel sterowania -> opcje folderów -> i w zakładce widok zaznacz pokaż ukryte pliki i foldery i zastosuj zmiany i teraz szukaj tego folderu C:\Documents and Settings\jakis_uzytkownik\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{jakis_numer}\Microsoft\Outlook Express

pliki .dbx

Możesz tez przez “Start - szukaj” poszukać plików .dbx na dysku. Jednak wygodniej zrobić wcześniej tak jak napisał Maniek4 ,

Możesz to sprawdzić w Outlooku - prawy klawisz myszki na danym folderze z wiadomościami - i właściwości tego folderu.- to działa na systemie na którym obecnie pracujesz a nie dla dodatkowego dysku.

Katalog Pulpitu w XP: C:\Documents and Setings\nazwa użytkownika\Pulpit.

Przy dysku wyjętym z komputera i podpiętym do innego inna będzie litera dysku!! Nie będzie to “C” bo “C” to dysk systemowy komputera na którym obecnie pracujesz a Twój poprzedni dysk po podłączeniu jako drugi otrzymał inną literę.

Ok wszystko jest.Serdeczne dzięki.

Tylko teraz ma problem - Jak te wiadomosci umiescić w Windows Vista mail?

Może tak:

http://windowshelp.microsoft.com/Window … f1045.mspx