Gdzie się podziały ulubione?

Witam!

Mam problem dzisiaj rano załączyłem swojego peceta i chcę wejść do ulubionych a ich nie ma, normalnie zniknęły. :o

Czy ktoś mi powie co się mogło z nimi stać bo same się nie skasowały ?

A w C:\Documents and Settings\twoja nazwa\Ulubione też ich nie ma czy tylko w przeglądarce?? :?

Właśnie ulubione całkowicie zgubiły sie z dysku nawet w tym folderze co w win xp się znajdują też ich nie ma :smiley:

Przywracanie systemu może pomoże. :smiley:

Prawdopodobnie wszedłeś na strone na której był skrypt kasujacy ulubione strony.

Jeżeli chcesz tego uniknąć w przyszłości to zainstaluj sobie nakładke Avant browser- posiada ona opcje wyłączania obsługi skryptów, aktiveX, apletów javy, filmów, dźwięków, animacji flash i obrazów.

Najlepiej archiwizuj Ulubione. Ja tak robie. Uniknąłem dzięki temu wielu awari. Najlepiej spakuj folder Ulubione do archiwum ZIP. :smiley:

Mialem podobny problem na moim win2k3 kiedy po instalce pewnych komponentow windy wcielo mi wszystkie skroty w menu start. Niestety jeszcze nie wiem co moze to powodowac

Używasz może jakiegoś programu, który ma za zadanie oczyścić historię odwiedzonych stron w internecie? Niektóre tego typu aplikacje mają opcję kasowania Ulubionych (jeżeli ktoś zaznaczył). Proces taki może się odbywać automatycznie np. podczas wyłaczania komputera.

Moze do twojego kompa dostal sie jakis hacker (raczej cracker)?

bardzo mozliwe :slight_smile:

Pewnie nie haker.

Może chodziłeś po jakichś nieprzyzwoitych stronach :slight_smile:

Kliknąłeś jakiś link, wykonany został kod i straciłeś ulubione.

Mogło być gorzej…

Kumplowi wywaliło kiedyś Moje dokumenty.

Miałem to samo, tyle że ulubine nie były puste…

Zamiast moich linków miałem linki do tych stron, no wiecie.

Teraz korzystam z Opery i jest super. Żadnych pop-upów, przekierowań, skasowanych linków. Naprawdę polecam Operę :smiley: