Gdzie się podziały ulubione?

(Kefas) #1

Witam!

Mam problem dzisiaj rano załączyłem swojego peceta i chcę wejść do ulubionych a ich nie ma, normalnie zniknęły. :o

Czy ktoś mi powie co się mogło z nimi stać bo same się nie skasowały ?

(lazikar) #2

A w C:\Documents and Settings\twoja nazwa\Ulubione też ich nie ma czy tylko w przeglądarce?? :?

(Kefas) #3

Właśnie ulubione całkowicie zgubiły sie z dysku nawet w tym folderze co w win xp się znajdują też ich nie ma :smiley:

(lazikar) #4

Przywracanie systemu może pomoże. :smiley:

(Misiek Tychy) #5

Prawdopodobnie wszedłeś na strone na której był skrypt kasujacy ulubione strony.

Jeżeli chcesz tego uniknąć w przyszłości to zainstaluj sobie nakładke Avant browser- posiada ona opcje wyłączania obsługi skryptów, aktiveX, apletów javy, filmów, dźwięków, animacji flash i obrazów.

(Trebron) #6

Najlepiej archiwizuj Ulubione. Ja tak robie. Uniknąłem dzięki temu wielu awari. Najlepiej spakuj folder Ulubione do archiwum ZIP. :smiley:

(Czaszi) #7

Mialem podobny problem na moim win2k3 kiedy po instalce pewnych komponentow windy wcielo mi wszystkie skroty w menu start. Niestety jeszcze nie wiem co moze to powodowac

(Riven) #8

Używasz może jakiegoś programu, który ma za zadanie oczyścić historię odwiedzonych stron w internecie? Niektóre tego typu aplikacje mają opcję kasowania Ulubionych (jeżeli ktoś zaznaczył). Proces taki może się odbywać automatycznie np. podczas wyłaczania komputera.

(Mbartek) #9

Moze do twojego kompa dostal sie jakis hacker (raczej cracker)?

bardzo mozliwe :slight_smile:

(system) #10

Pewnie nie haker.

Może chodziłeś po jakichś nieprzyzwoitych stronach :slight_smile:

Kliknąłeś jakiś link, wykonany został kod i straciłeś ulubione.

Mogło być gorzej...

Kumplowi wywaliło kiedyś Moje dokumenty.

(Kos@) #11

Miałem to samo, tyle że ulubine nie były puste...

Zamiast moich linków miałem linki do tych stron, no wiecie.

Teraz korzystam z Opery i jest super. Żadnych pop-upów, przekierowań, skasowanych linków. Naprawdę polecam Operę :smiley: