Gdzie szukać pliku z profilem GG

Od jakiegoś czasu używam gg 10,5 i wszystko było ok do soboty.Kiedy próbuje się zalogować to wtedy wszystko się wiesza a użycie procesora dochodzi do 80 procent. Pobrałem nowy plik instalacyjny i znów to samo.Chce całkowicie usunąć swój profil z komputera ale nie wiem gdzie mam szukać swojego profilu czytałem ze powinien by na C:\Documents and Settings\Gadu-Gadu\ ale problem w tym ze nie ma tam takiego folderu gg . Proszę poradźcie gdzie szukać mojego profilu aby go usunąć i przy ponownej instalacji wpisać swój numer i hasło bo tak za kazdym razem gg instaluje sie samoczynnie.

Proponuję o wiele lepszy komunikator: AQQ lub WTW(Brak reklam/nie zamula kompa). Zainstaluj i sprawdź.(Ja korzystam z AQQ). Co do lokalizacji folderu, profil powinien być w Documents and settings/dane aplikacji/Gadu Gadu/

Zainstalowałem jakąś starsza wersje gg i działa bez problemu ale folderu z profilem niestety nie ma w Documents and settings bo gdybym go znalazł to bym wywalił i pewnie było by po kłopocie a tak już 2 dzien kopie po kompie i szukam tego gdzie on sie zapisał.

Profil gg w Win 7 : C:\Users\Nazwa usera jakiego uzywasz\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10

Ja mam XP Professional

piotrek1970 , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.