Gdzie szukać połączenia dwóch zdjęć o formacie jpg

Witam na pewno wyjdę na kompletnego laika jednak proszę o pomoc.

Otóż macie państwo odczynienia z kompletnym brakiem wiedzy i wyjątkowo żałosnym minimum umiejętności, jednak chcę się uczyć.

Czy ktoś mógłby poświecić minutkę czasu i objaśnił jak lub pokazał gdzie szukać połączenia dwóch zdjęć o formacie jpg. chciałabym uzyskać efekt nałożenia stopienia połączenia 2 zdjęć i naprawdę nie wiem jak i jakim programem.

Z góry uprzejmie dziękuję za pomoc.

Z poważaniem bakalarska.

bakalarska ,

Witaj na Forum :slight_smile:

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Szkoda, że nie podałaś więcej konkretów. Najlepszy byłby Gimp, będziesz musiała operować na warstwach.

Pewnie chodzi Ci o miksowanie zdjęć :?: A to możesz zrobić darmowym programem Ashampoo Photo Commander 6 o to on http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ander+6.22 aby działał poprawnie trzeba się zarejestrować na stronie tej firmy aby otrzymać klucz aktywujący :slight_smile:

Tak, Ashampoo Photo Commander to też rozwiązanie. Ale te dziesiątki niepotrzebnych maili jakie od nich otrzymałem, sprawiły, że rozstałem się z tym programem. A Gimp uruchamiasz i jest. No i ma więcej opcji, choćby samego przenikania obrazków.

Przecież można wyłączyć maile aby nie przychodzili :smiley:

bakalarska , a możesz jakąś przykładową fotkę pokazać? Ciężko coś zrozumieć…

najlepszy przykład twój piękny awatar wyobraź sobie 2 JPG jeden to księżyc na nocnym niebie a drugi to kobieta z delfinem

to bym chciała osiągnąć lub wtopić kobietę w tło w formie cienia

W takim bądź razie trzeba wkleić jeden obraz do drugiego i lekko rozmyć krawędzie, żeby nie były ostre, a jeśli o cień chodzi to wystarczy tenże kształt zamalować na czarno (na osobnej warstwie niż tło) i ustawić odpowiednie krycie.