Gdzie szykac sterownika do Skanera PRIMAX

Proszę o pomoc!

Kupiłem skaner PRIMEX PaperEASE ale dyskietki instalacyjne są uszkodzone.

Moze ktos z was będzie tak uprzejmy i pomoże mi , skąd mogę ściągnać Drivery do tego skanera pod Windows XP?

Pomóżcie!

http://www.primax.nl/

“No, PRIMAX has no intention to release Windows 2000 or Windows XP drivers for this scanner.”

Z tego co widzę to raczyj nie znajdziesz - to musi być baaaaardzo stareńkie urządzenie.

A windows nie ma sterownika wbudowanego jakiegoś??

No niestety ale ja sie borykam z tym samym problemem i tylko dlatego że nie ma sterownika pod primaxa pod XP mam zainstalowany drugi system 98SE , wszystko co szukałem i znalazłem na ten temat , rózne próby zainstalowania sterów pod NT i zmiany wpisów w wrejestrach konczyły sie niepowodzeniem , nieraz nawet skanował ale były to tylko 2 -3 skanów prawidłowa reszta już niestety nie, z tego co przeglądałem na stronie prmaxa to wynika z tego że primax wycofał sie z produkcją skanerów dużo przed powstaniem win XP , a dlaczego to nie wiem , były to jedne z najlepszych skanerów chyba na świecie , jak na lata w których nabyłem ten skaner (1998 rok) to do dzisiaj go używam i jest on niedość że niezawodny to jeszcze znacznie przewyższa swoją szybkością i jakoością skanowania dzisiejsze skanery. Może primax zmienił nazwe ?? ale swoją strone bo jakośc nie chce mi sie wierzyć aby zaprzestał wsparcia technicznego dla swoich produktów, może jak ktos coś znajdzie to wrzuci coś konkretnego.