Gdzie tanio kupić domenę .info lub .net?

Witam.

Postanowiłem założyć stronę internetową opartą o skrypt WordPress.org. Zależy mi też na własnej domenie .net lub .info (bo są tańsze niż .pl).

Zastanawiam się narazie nad dwiema firmami home.pl i nazwa.pl. A co Wy byście mi polecili?

I czy hosting w Boo.pl to dobre rozwiązanie?

Domeny w home.pl też są tanie, ale za rok… albo rezygnujesz, albo płacisz kwotę około 50-60zł dla .info

Boo.pl to kolejny serwis który umożliwia płacenie smsami… słyszałem kilka negatywnych opinii, ale ogólnie nie jest źle :stuck_out_tongue: Sam korzystam z linuxpl.com już drugi rok… dwa razy była przerwa, ale tylko w nocy. Jak transfer przekroczył to nie zablokowali od razu, poza tym poczekali na przelew… ale to już zależy od tego jak gruby jest twój portfel i jaka to będzie strona :smiley:

leszek240 , nazwa.pl, home.pl itp. oferują pierwszy rok tanio, ale potem już szarpną po kieszeni. Lepiej szukać u mniejszych dostawców.

Nazwa.pl

na początku było za 1,22zł, a teraz 122zł oczywiście to za .pl, a za .info jest połowa tego.

ja na nazwa.pl płacilem 12 zł za domene na osobe prywatna a nie na firme

Dziękuję za odpowiedzi.

Jako hosting wybrałem Boo.pl (opcja PlusKonto). A co domeny to chy7ba na razie wstrzymam się z zakupem, zobaczę jak długo tą stronę uda mi się pociągnąć :slight_smile:

http://www.domenomania.pl/

Domeny po 10 groszy.

Tylko nie wiem czy jeszcze ta promocja obowiązuje