Gdzie to jest

Gzdzie jest taka opcjia jak dysk wymieny bo nie moge znaleść :-o

Najpierw trzeba podłączyć dysk wymienny do kompa, a potem będzie on widoczny w mój komputer. Czasem jeszcze podłączone urządzenie trzeba włączyć(jak np. mp3) i powinno sie pojawić w oknie mój komputer.

dokładniej, ja podłanczam i po paru sekundach / minutach (zalezy od dysku :o ) się pojawia “windowsowy balonik” czasmi jakies ostrzeżenia i jest nowy dysk w Moim komputerze :slight_smile:

bo ja chciałem na telefon po przesyłac ale nie wiem jak i myślałem że tak :o

Chcesz na telefon poprzesyłać dzwonki, logosy i inne ??

Jeżeli tak to jaki telefon (producent i model).

Jeżeli masz telefon Nokia to wystarczy kupić kablek (cena na allegro to jakieś 20zł) i ściągnąć program Nokia PC Souite (czy jakoś tak) i nim możesz wgrywać różne logosy, dzwonki itp. :slight_smile:

Mam telefon SEt610 i kabel tez mam i sterowniki posiadam i jak mam przesłać z telefonu na komputer zdjecie ?

zdjecie prześlesz na komputer programem K700 Dateimanager … jest bardzo prosty w obsłudze :slight_smile:

Ale tam jest po angielsku i nie rozumiem zabardzo

Złączono Posta : 06.01.2006 (Pią) 16:15

I w który folder mam wejść bo nic nie rozumiem

I to jest do k700 a nie do t610

Jak masz kabelek do fona to nie jest on widziany jako dysk wymienny tylko w progu. Na http://www.instalki.pl znajdziesz pare progow do SE. Dokladnie to idzie z tej strony tak : programy/do zarządzania telefonem/ sony ericson i masz pare progow w tym po polsku jakis sie znajdzie.