Gdzie umieścić kasę by zarobić?

Możesz zainwestować np. w Forex, ale musisz się trochę na tym znać. Lokaty to pic na wodę. Jeśli chcesz kasę zamrozić na przyszłość, to może złoto?

Z takim podejściem to radzę trzymać pieniądze w skarpecie. Inwestująć w cokolwiek zawsze jest mniejsze lub większe ryzyko straty wkładów własnych.

Po co zakładasz na kilku stronach ten sam temat , co ty myslisz że na każdym forum jakiś doradzca finansowy siedzi gdzie ci za darmo doradzi jak i gdzie masz kase zainwestować ?

Proponuję zainwestować w przemysł zbrojeniowy - ciągle się rozwija :wink:

Lokaty są wyjątkowo opłacalne - procent zysku porównywalny do inflacji :slight_smile: Obligacje skarbu państwa wykup lepiej, jeśli chcesz pewny zysk.

http://forum.dobreprogramy.pl/oplacalnosc-konta-oszczednosciowego-t440591.html#p2794196

Tu masz napisane dobre rozwiązanie. Z tym, że dobre jest jak chcesz zamrażać kasę. Zysk masz niezły i raz na miesiąc możesz wybrać kasę za darmo. To coś pomiędzy lokatą a kontem. (bardziej lokata) Nic nie kosztuje a zyska jak z przyzwoitej lokaty.

Tylko musisz pamiętać, że jak będziesz otwierał konto to chcesz Konto pomocnicze i Konto Mocno oszczędzające. Wtedy nie masz opłat ale też nie masz karty.

zainteresuj się opcja overnight, tylko Twój bank chyba nie mam jej w ofercie. Ostatnio Toyota bank się z tym promował.

Byle, nie iść do Aliora :confused: Tam zysk liczy się w groszach.

Gra na giełdzie bez wiedzy jest bardzo ryzykowna,

więc jeśli nie chcesz się uczyć to lokata może być

dla Ciebie dobrym wyborem, ale zysk w tym przypadku

nie jest duży.