Gdzie uploadować fotki do posta na forum?

Witam,

zastanawiam się gdzie najlepiej uplodować fotki aby dodać je do posta na forum. :slight_smile:

http://imageshack.us/

 

Powyżej na belce w której masz forum - masz grafikę - http://forum.dobreprogramy.pl/gallery/

Najprościej użyć wyszukiwarki www.google.pl/#q=upload+zdjec   :smiley:

Ja od dłuższego czasu korzystam z postimage.org Kiedyś używałem inageshacka, ale za bardzo upierdliwy się zrobił jeśli chodzi o zarejestrowanie się u nich. 

Od jakiego pół roku korzystam jako niezarejestrowany z tego: http://prntscr.com/ i nie zauważyłem, żeby kiedykolwiek była zawiecha, albo coś przepadło.

Ja polecam to: obrazki.elektroda.pl

Ja korzystam z http://iv.pl

Do takich 30 dniowych, jak powyższy link, to bardzo przyjazny jest ten: http://vpx.pl/ czyli bez reklam itd.

@Bogdan_G, na iv.pl wystarczy się zalogować, aby znieść limit 30 dni przechowywania pliku (chyba do 1 roku),

Niektóre hostingi dają lepsze warunki dla zarejestrowanych. Ja tam krzywo się patrzę na - darmowe, ale przywiąż się. Zawsze to czyjś interes. Ale wybór jest.

Gdy chcę naraz dać na darmowy hosting więcej zdjęć/obrazów, to czasami korzystam z http://e-fotek.pl/ też się nie rejestruję, no, ale znajdując swoje zdjęcia w galerii hostingu, nie zawsze czuję się komfortowo. Rozumiem przekazanie obrazu, ale publikacja?

http://przeklej.net/ - Hosting plików, do przekazania linka do pobrania, to też nie lepszy wybór. Bez rejestracji, do 100MB. Niedawno umieściłem swojego ebooka exe na tym hostingu i utrzymałem potwierdzenie, że pobrany. Po miesiącu zobaczyłem, że tam było już 18 pobrań, mimo, że zaznaczałem plik prywatny. Dobrze, że biorę maila do linków na tym hostingu, z linkiem do usuwania i zawsze trzymam.

A ja polecam od siebie program screen shu. Zrzuty robi się bezpośrednio z tego programu i są do nich automatycznie generowane linki. A jak nie to tinypic.com.