Gdzie ustawić niebieskie tło w Wordzie 2007?

W Wordzie 2003 była możliwość ustawienia dla potrzeb edycji niebieskiego tła i białych liter. Jak zrobić to w Wordzie 2007, bo nie mogę tego nigdzie znaleźć.

Zakładka Układ strony -> kolor strony. Może być każdy kolor, nie tylko niebieski!

Te opcję widziałem, ale nie jestem pewny czy o to chodzi.

Chodzi mi o kolor strony tylko do edycji, który np. nie wydrukuje się. A tutaj chyba chodzi o kolor strony, czyli tło ?? Czy się mylę ? Nie mam drukarki by spróbować.

Mógłbym co prawda przed wydrukiem znów ustawić na biały, ale chodzi mi o rozwiązanie z Worda 2003. Pewnie je skasowali :frowning:

Ja akurat też jestem teraz poza domem i nie dysponuję dostępem do drukarki. W podróży tylko wystawałaby z walizki. :smiley: Może sprawdzi ktoś kto ma drukarkę i jest w domu ustawiając kolor strony na przykład na czarne tło i białe litery. Ciekawe co się wydrukuje?

Jeśli nie jest zaznaczone w opcji drukowania “drukuj kolory i obraz tła” , nic nie wydrukuje .

Można zobaczyć w podglądzie drukowania .

Ewentualnie można tez spróbować na pulpicie prawym myszy Właściwości, potem Wygląd, Zaawansowane, wybrać Element “Okno” i zmienić jego kolor na dowolny. Uwaga! !!

http://tipsandtricks-vista.blogspot.com … round.html