Gdzie w internecie można zlecić wydrukowanie obrazków?

Gdzie w internecie można zlecić wydrukowanie obrazków?

 

Pierwszy raz coś takie robie więc pytam…

 

Np. Mam na płycie CD lub DVD jakieś rysunki anime (cos tym rodzaju) - zresztą to chyba bez znaczenia???.. czy można to u kogoś wydrukowac na normalnym papierze A4 (czarno-białe).

W sumie musiałbym wysłać do kogoś przez internet pliki czy jak ???

SW pierwszym lepszym punkcie kxero powinni Ci coś takiego wydrukować lub na allegro są firmy do których wysyłasz te obrazki a oni powinni je wydrukować.

Marcin1025 - XERO ? hmm a mi się wydawalo, że robią tylko kserokopie np. jakich dokumentów, książek itp. a z dowolnego nośnika np. USB wydrukować… będę musial zapytać ale w innej miejscowości bo u nas takich rzeczy nie robią…

Musisz się zapytać, u mnie w mojej miejscowości można wydrukować z dowolnego nośnika.Wszystko zależy od punktu XERO

Pytałem się… na gg osób i raczej małoprawdopodobne więc chyba pozostanie mi wydruk u jakiejś firmy z  internetu…

U mnie jest fimra, która zaczynała od ksero, a teraz zajmują się poligrafią, reklamą, zdjęciami na koszulkach, pieczątkami itp. rzeczami. Możesz im zlecić wydruk na czym chcesz nawet na A1 (z tego co się orientuję drukują mapy, więc wydruk na A4, to napewno żaden problem), ale musieli by Ci to wysłać pocztą (zajmują się też wysyłkami kurierskimi, więc może byś się dogadał). Wystarczy wysłać do nich maila. Jak chcesz to Ci podam. Podejrzewam, że znalazłbyś punkt ksero, który również wykonuje druki. Ewentualnie popytaj znajomych, powiedz że zapłacisz lub zaproponuj kupno tuszu do drukarki i myślę, że bez kombinacji spokojnie to sobie podrukujesz.

Praktycznie w każdym punkcie ksero wydrukujesz. Szczególnie, że chcesz zwykłe A4, a nie jakieś cuda. 

A4 podaje się w mm lub cm … a jak to przeliczyć na pixel na pixel (jakiej wilkości było by to zdjęcie cyfrowe) ?

 

np. 2560 x 1920 (szer. wys.) ma 90,31 cm x 67,73 cm

Pikseli na mm czy cm tak łatwo nie przeliczysz. Zobacz sobie np, na rozdzielczości monitorów tych samych cali. W każdym razie podane piksele czy chociażby rozmiar w cm, pokazuje już, że to nie będzie A4 tylko przynajmniej A1.

W większości punktów ksero druk dokumentów z różnych nośników jest możliwy, ale - nie wiedzieć czemu - droższy niż skopiowanie czegoś co jest już w formie papierowej.

 

Np. w jednym z łódzkich punktów ksero czarno-biała kopia kosztuje 8 groszy, czarno-biały wydruk z komputera - bodajże 20 groszy.