Gdzie wlaczyc zegar na pulpicie?

witam, widzialem na screenach rozne fajne zegary na pulpit, dane pogotowe itd itp. gdzie to moge wlaczyc/pobrac?

z gory dzieki :slight_smile:

To jest pasek Sidebar możesz dostać się do niego wchodząc w Start - wszystkie programy - Akcesoria - Pasek boczny systemu Windows.

Złączono Posty : 05.02.2007 (Pon) 13:04

I może dodawać w nim gadżety klikając na plusik u góry.

serdeczne dzieki za bardzo szybka odpowiedz :slight_smile:

to moze jeszcze zapytam sie ciebie, co zrobic z tymi ogromnymi ikonami pulpitu? bo pracuje w rozdzielczosci 1600x1200 i rozmiar ikonek jest conajmniej irutujacy. mozna je jakos zmiejszyc?

Możesz zmienić na mniejsze klikając prawym przyciskiem myszy na pulpit potem rozwijasz widok i na np.: jak chcesz mieć małe na ikony klasyczne.

Poczytaj to forum - rozwiązanie było już opisane

No, ale dla nowego kolegi można…

ok dzieki, nastepnym razem poczytam wszystko, ale dopiero co zainstalowalem viste i chcialem to szybko rozwiazac :slight_smile:

A ja mam pytanie co do wskaźnika pogody, uaktywniłem ten gadżet ale pisze mi, że usługa niedostępna, może mi ktoś pwoie jak ją uruchomić ?

na polskiej Viście sie narazie nie da, może od 7 marca (oficjalna polska premiera) będzie działał

Nie dokońca prawda - tutaj (po raz kolejny) rozwiązanie sprawy GADŻET POGODA na SIDEBARZE http://gallery.live.com/liveItemDetail. … 42deba&l=1

Tak miało być :slight_smile:

a mozecie polecic skad sciagnac jakies inne zegary, bo ten z visty jest bardzo sredni. wchodzilem gdzies na live.com ale chyba nie umiem tego sciagnac, a inne rzeczy sie instalowaly.

Popatrz post wyżej - tam znajdziesz gadżety do Sidebara

ale czy mozna zainstalowac te gadgety, ktore maja ikonke ADD TO LIVE.COM? czy tylko te ktore maja DOWNLOAD TO SIDEBAR?

Jeśli da się je jakoś pobrać z live.com. Nie wiem, nie sprawdzałem.

dlateo pytam, bo nie mam pojecia jak z tego sciagnac, ktos moze ma jakies pojecie?