Gdzie wlaczyc zegar na pulpicie?

(Warebel) #1

witam, widzialem na screenach rozne fajne zegary na pulpit, dane pogotowe itd itp. gdzie to moge wlaczyc/pobrac?

z gory dzieki :slight_smile:

(Bartek iPC) #2

To jest pasek Sidebar możesz dostać się do niego wchodząc w Start - wszystkie programy - Akcesoria - Pasek boczny systemu Windows.

Złączono Posty : 05.02.2007 (Pon) 13:04

I może dodawać w nim gadżety klikając na plusik u góry.

(Warebel) #3

serdeczne dzieki za bardzo szybka odpowiedz :slight_smile:

to moze jeszcze zapytam sie ciebie, co zrobic z tymi ogromnymi ikonami pulpitu? bo pracuje w rozdzielczosci 1600x1200 i rozmiar ikonek jest conajmniej irutujacy. mozna je jakos zmiejszyc?

(Bartek iPC) #4

Możesz zmienić na mniejsze klikając prawym przyciskiem myszy na pulpit potem rozwijasz widok i na np.: jak chcesz mieć małe na ikony klasyczne.

(Miwidlak) #5

Poczytaj to forum - rozwiązanie było już opisane

(Bartek iPC) #6

No, ale dla nowego kolegi można...

(Warebel) #7

ok dzieki, nastepnym razem poczytam wszystko, ale dopiero co zainstalowalem viste i chcialem to szybko rozwiazac :slight_smile:

(Wyngiel) #8

A ja mam pytanie co do wskaźnika pogody, uaktywniłem ten gadżet ale pisze mi, że usługa niedostępna, może mi ktoś pwoie jak ją uruchomić ?

(Revanmj) #9

na polskiej Viście sie narazie nie da, może od 7 marca (oficjalna polska premiera) będzie działał

(Miwidlak) #10

Nie dokońca prawda - tutaj (po raz kolejny) rozwiązanie sprawy GADŻET POGODA na SIDEBARZE http://gallery.live.com/liveItemDetail. ... 42deba&l=1

Tak miało być :slight_smile:

(Warebel) #11

a mozecie polecic skad sciagnac jakies inne zegary, bo ten z visty jest bardzo sredni. wchodzilem gdzies na live.com ale chyba nie umiem tego sciagnac, a inne rzeczy sie instalowaly.

(Miwidlak) #12

Popatrz post wyżej - tam znajdziesz gadżety do Sidebara

(Warebel) #13

ale czy mozna zainstalowac te gadgety, ktore maja ikonke ADD TO LIVE.COM? czy tylko te ktore maja DOWNLOAD TO SIDEBAR?

(Miwidlak) #14

Jeśli da się je jakoś pobrać z live.com. Nie wiem, nie sprawdzałem.

(Warebel) #15

dlateo pytam, bo nie mam pojecia jak z tego sciagnac, ktos moze ma jakies pojecie?