Gdzie wpisać dane do bazy danych

W sumie co???

Piszesz ze nie wiesz co wpisać, ale coś sie dzieje???

http://hutnet.no-ip.org/polar/PartyBookTXT/

jak wciskam dodaj komentarz - nic sie nie dzieje - ciagle widoczne gglowna strona ksiegi gosci, podobnie jak logowanie - podaje haslo i ciagle ta sama strona logowania.

jakiś czas temu bawiłem sie tą księgą gości i żeby dobrze działała potrzebowałem także przypisać ścieżkę ze skryptem do zmiennej $path w pliku index.php czyli zamiast:

np.

zmielem i to - bez zmian :frowning:

Mam taką samą księgę gości jak Ty…

Musisz edytować plik config.php w katalogu admin. I wpisujesz ścieżkę:

Bez slasha na końcu , czyli:

Możesz sobie skipiować w/w kawałek do pliku config.php i zamień pogrubione elementy…

Oprócz tego w pliku index.php w głównym katalogu:

Taki ma być początek

Plik index.php, który wywołuje księgę, musi być w katalogu PartyBookTXT

robilem tak jak napisales - bez zmian - moze jednak cos mam nietak z php na serwerze

Ale z tego, co widzę pod adresem:

Nie da się dodać wpisu. Też tak miałem, jak się php u mnie posypało, więc możliwa jest awaria… Bo cała reszta wygląda ok. Zwróć uwagę, że są widoczne emotki maila i www, czego nie było wcześniej, a co dowodzi, że ścieżka została podana prawidłowo :wink:

Inne skrypty php masz na serwerze? Działają?

no nie wiem jak sprawdzic czy dziala poprawnie - dzialaja mi skrypty luzem do np ankiet caly jportal dziala, wiec wydaje sie wszystko ok

Teraz zobacz, czy chmody ustawileś dobrze… Ustawiasz je w Total Commanderze. Zaznaczasz plik, klikasz Plik -> Zmień atrybuty i wpisujesz odpowiednią wartość…

mialem tak ustawione, w desperacji nawet wszystkie ustawilem na 777

No nie mam pomysłu… :hmmm:

A może spróbuj wykasować ten skrypt z serwera i załadować go ponownie do innej lokalizacji? Bo normalnie powinno działać… Plik index.php masz oczywiście w folderze PartyBookTXT?