Gdzie wypłacić czek od GlobalTestMarket?

Witam, dostałem czek z GlobalTestMarket na 50$ USD, przysłali go z Kanady. Na czeku jest duży napis BBVA Compass Bank.

Moje pytanie brzmi: gdzie i jak to wypłacić, może ktoś z forumowiczów już realizował taki czek.

Czekam na wskazówki.

Czek realizujemy w banku, ja robię to w PKO BP, pobierają opłate na zabezpieczenie czeku (nie wiem jak to fachowo się nazywa), o ile dobrze pamiętam ostatnio to było 60zł, wypełniamy druczek i po około miesiącu 50 USD + opłata zabezpieczająca są na naszym koncie.

Cytat z ; http://simracing.pl/forum/f72/zarobki-w-sieci-5758/

Dzięki kolego ale googlować to ja też umiem i pod tym linkiem byłem już wcześniej. Dostałeś kiedykolwiek czek od GlobalTestMarket?

Wygląda na to, że musiałbym założyć konto w banku i płacić za nie co miesiąc, a to przyniesie tylko straty bo 50 USD w GTM nie uzbiera się w miesiąc. Zna ktoś sposób żeby to się opłacało? Inaczej szkoda czasu na to wypełnianie ankiet.

Dochodzę do wniosku, że ten GlobalTestMarket to jacyś jaskiniowcy bo w dobie przelewów elektronicznych wysyłają czeki pocztą lotniczą. #-o

Dlaczego myślisz że za obsługę konta musisz płacić? Załóż konto w mBanku i masz spokój z opłatami- nawet za przelewy nie płacisz ani grosza.

Mam konto w mBanku już od dawna ale co to ma wspólnego z czekami?

Więc w czym problem? Zgodnie z opisem który ci podałem, idziesz do PKO i realizujesz ten czek, każąc sobie przelać kasę na konto w mBanku.

Ale musiałbym mieć konto w PKO chyba, z tego co wiem i wtedy ponoszę koszty prowadzenia tego konta. Gdyby konto w PKO było darmowe albo dałoby się załatwić wypłatę bez zakładania konta to byłoby wszystko OK.

witam, mam ten sam problem czekiem z globaltestmarket, jak tobie udało się załatwić ta sprawę??

Wcale, nie wypłaciłem. Pozostaje zrezygnować z GlobalTestMarket.

Witam,

  1. Nie rezygnuj z wypłaty czeku.

  2. Wiele osób dało się nabrać na dobre wynagrodzenie z Global Test Market w tym ja, ale 50$ za 1000 market points to wciąż dobra cena dla mieszkańców krajów biedniejszych niz Polska. Fakt że te 1000 market points zdobywa się w rok-2 lata.

  3. Czeki realizuje też ING w 5-6 tygodni ale też musisz mieć tam konto

  4. W BPH podobno nie trzeba mieć konta, a opłata za inkaso to 10-20 zł

Dzięki, sprawdzę to BPH.