Gdzie założyć forum

Witam,

chciałem założyć forum gdzie mogłbym mieć dostęp do ftp inne nie wchodzą w grę, i nazwa żeby była prosta nie chcę np na yoyo bo coś nie chodzi jak należy i mi stron nie wyświetla(wrzucalem inny phpbb2 i dalej to samo) mają być to darmowe serwery z dostępem do ftp :wink:

Popatrz: http://www.google.pl/search?hl=pl&q=darmowe+forum

chodziło mi o sprawdzone serwery a nie wpisałeś w google.pl ja to umiem szukam dokladnej pomocy :frowning:

Załóż konto na cba.pl i sam załóż forum.

http://www.eev.pl dobre ale wolno chodzi. Kiedyś dobre było http://www.xad.pl ale … bez komentarza. A polecam najbardziej to co napisał pavobe

Pewnie, ze mam racje :lol:. W każdej chwili możesz stworzyć kopię bazy danych i przenieść się na lepszy, płatny hosting bez najmniejszych problemów. (No może poza kodowaniem, ale to inna bajka).

Ja niestety jak miałem ogólno-tematyczne forum na xad.pl to cos im się rozwaliło i… klapa. Ponad 2000 postów poszło w kosmos. :frowning: A jak :mrgreen: Ci się CBA.PL nie spodoba to polecam ugu.pl.

Przeraża mnie to co spotkało Neo_Agent , jak się przed tym bronić ?

Po prostu nie zakładać forów na “gotowcach”.

ugu.pl lub ovh.org - darmowe

boo.pl - 10,98 za 3 m-ce SMS polecam!

P.S Jeśli na boo.pl proszę o refera login “*******” Dzięki :wink:

Co to są “gotowce”?

PhpBB3 to gotowiec?

Gotowiec to taki serwis, który automatycznie gdy się rejestrujesz tworzy Ci forum i nie masz tam dostępu do bazy danych ani FTP, np. http://www.xad.pl , http://www.fora.pl .

Oryginalne phpBB3, jak i phpBB2, phpBB by Przemo, SMF itp. to nie gotowiec, chyba że będzie to serwis typu http://www.fora.pl , http://www.forumer.pl albo http://www.xad.pl .