Gdzie zarejestrować klucz cd z call of duty 2

nie wiem jak zainstalować i gdzie klucza cd bo na steam i orygin nie działa

Call of Duty 2 nie jest na Steam i nic nie wskazuje na to, że kiedyś będzie taka możliwość. Klucz o ile dobrze pamiętam podajesz przy instalacji gry z płyty, ewentualnie w trybie multiplayer przy zakładaniu profilu.

ale gdy chce zainstalować gre pisze mi że nie mam jej w bibliotece

Daj screena z instalacji.

o to coś takiego

To nie ma żadnego związku ze Steam.

ale co zrobić nic innego nie moge zrobić oprócz zamknięcia tego

A gra pudełkowa czy kupiona na Steam ?

kupiłem w empiku w pudełku

To masz wersję która działa mimowolnie bez Origin czy Steam - na który tworzono wszystkie wersje CoD od Modern Warfare 2 wzwyż.

Klucz przyda się tylko do aktywacji produktu i grania na multi. Do tego musisz zaopatrzyć się w aktualizacje które wyszły od dnia premiery tytułu.

Wskazane, to jest szukanie - http://store.steampowered.com/app/2630/Call_of_Duty_2/?l=polish

Ale ja nie wiem jak mam to zainstalować.

Wkładasz płytę, instalujesz a jak zapyta o klucz to podajesz. Możliwe że nie zapyta w trakcie instalacji, to wtedy czekasz na moment gdy zapyta :slight_smile:

Ale napisałem powyżej że wyskakuje mi błąd

Jaka specyfikacja komputera, system ?

Maam 7 lub viste juz nie pamietam

To sobie przypomnij bo to znacząca różnica dla gry która została wydana w czasach Windows 2000/XP.

Miałem na myśli że edycja pudełkowa nie jest na Steam i nic nie wskazuje na to, że kiedykolwiek będzie możliwość jej aktywacji na Steam. O tym, że gra jest dostępna na Steam akurat wiem, gdyż od lat z niego korzystam i kupuję na nim.

Co do rozwiązania problemu, to myślę że może go rozwiązać uruchomienie pliku Setup.exe, który znajduje się na płycie w trybie zgodności z Windows XP.

###Vista:


###Siódemka: