Gdzie zareklamować i wypromować grę przeglądarkową?

Jestem na ukańczaniu projektu gry przeglądarkowej, czy moglibyście doradzić gdzie najlepiej wypromować grę ?

Myślę o mailingach,bannerach.

Zależy mi na nie drogich a sensownych rozwiązaniach.

Proszę o wypowiedzenie się osób które wypromowały już w miarę dobrze swoją stronę.

jeśli gra jest dobra to sama się wypromuje, :smiley:

Poszukaj programów partnerskich na wymianę bannerów i wrzuć w rotator.

BTW. Co to za gra?

w przypadku gier rzeczywiscie najbardziej się sprawdzają takie bannery. Jak kogos zainteresuje to kliknie i wejdzie na Twoja stronę.

a jeśli masz jakies konkretne dziedziny to mógłbyś spróbowac z google adwords. za pewne jest określona dziedzina ten gry, więc dużo słów kluczowych nie byloby potrzebnych.

A może warto by zainwestować w pozycjonowanie ?

http://www.favore.pl/4643_wypromowanie- … askie.html 200 zł to cena do przełknięcia, a efekty będą niezłe:)

O mailingach nawet nie myśl. Bardziej zirytujesz ludzi, niż ich zachęcisz.

Na wielu forach można zamieścić darmową reklamę strony internetowej jako nowy wątek, istnieje też coś jak wymiana bannerów.

No i pozycjonowanie nie musi kosztować 200 zł. Wystarczą odpowiednie metadane oraz przejrzysty kod witryny (i nie tylko).

Mailingi to na prawde delikatna sprawa. Osobiście bym się za to nei brał wraz z uruchamianiem gry. Z czasem owszem. Rejestrując nowych użytkowników gry możesz ich prosić i zapis do newslettera i powoli tworzyć swoją bazę adresów mail i potem legalni wysyłać im na przykład co nowego jest w grze. Ale to dopiero z czasem.

Na Twoim miejscu poki co po prosiłbym o reklame na innych grach tego typu. Wiele osób właśnie tak robi. Grają w jedna grę widzą banner do innej i klikają.

Mailing to krucha sprawa. Trzeba się obchodzić z nim jak z jajkiem. Po pierwsze programy antyspamowe mogą automatycznie zablokować Twoją wiadomość, a także możesz narazić się na złe odebranie takowej wiadomości przez użytkowników.

mailing to ■■■■:

  1. ludzie na reklame taka beda patrzeć 2-3 sekundy

  2. niektorzy nawet nie popatrza a odrazu usuną

  3. niektórzy wogole nie uzywaja tych kont na, które wyślesz maile

  4. i jeszcze za to zapłacisz.

Że całkiem ■■■■ to sie nie zgodzę. Jest z tym dużo zachodu, ale efekt może być. Tylko też trzeba wybrać dobrą formę tego mailingu. DLa mnie ma przede wszystkim sens ma newsletter. Gdy chcesz żeby użytkownik czy tez klient przypomnial sobie o Tobie, to takie działanie jak najbardziej ma sens. Piszesz mu co nowego na Twojej stronie czy też w firmie, z czego teraz może skorzystać i możliwe, że osiągniesz upragniony skutek.

Witam.

W grę wchodzi już kwestia techniczna pozycjonowania i emarketingu. Nie sądzę aby jakoś specjalnie ktoś chciał zdradzać szczegóły.

Jednakże: dosyć fajne miejsce (tzn strona) to np.:

sznurkownia.pl

Zauważyłem, że gry często reklamuję się na serwisach innych gier. Inne gry mają również swoje fora. Nie wiem jak to jest z regulaminami tych forów, ale czemu by tam nie wrzucic linka do swojej gry?

Może zdradzisz jakieś szczegóły to reklamę zaczniesz od tego forum:D