Gdzie zmienić język w grze Splinter Cell: Blacklist?

Witam, otuż mam taki problem nie wiem gdzie lub jak zmienić język w grze Splinter Cell: Blacklist.

Mam orginalną wersje gry, i zainstalowałem pierwszą aktulizacje (musowo aby grać ). I gdy wchodzę to gra jest po angielsku, napisy w menu też są po angielsku. I tu prośba moja gdzie je zmienić lub jak ? Gra jest po polsku lecz uruchamuia się po angielsku. Pomocy z góry dziękuje. :slight_smile:

W opcjach nie nasz możliwości zmiany języka?

Uplay ma jaki język??

Polski

Właśnie tam tak dziwnie jest i nie wiem gdzie się ustawia. Wstawie ci screena

Niestety nie mogę wysłać pliku, jest zbyt duży :frowning:

Ale jest tam tak:

Difficulty - czyli bodajże trudność

Default defice - opcja niedostępna ale to  sterownie myszą i klawiaturą to tylko jest umnie i dlatego

Keyboard Controls - sterowanie

Gamepad controls - sterowanie padem - jakbym miał

Audio- dźwięk

Ui settings - to chyba zawansowanne ustawienia (nie wiem czy dobrze zrozumiałem)

Video swettings - ustawienia grafiki

 

 I nie wiem  co dalej bo nie ma opcji języka . :frowning:

Ale w menu gry masz opcje zmiany audio/menu/subtitles, w prawym dolnym rogu głównego menu masz odpowiednie opcje…

Pozdrawiam,

 

mr-owl

Nie mam w opcjach  zmiany języku. A wchodziłem tak jak mówiłeś, najpierw aduio i tam niebyło subtitles,  pomożesz ? Masz jeszcze jakiś pomysł ?

Pominąłem wstęp i jestem w prologu ja helikopter się rozbił i jak klikam esc to nie mam nic w prawym dolnym rogu.

Dziękuje i już wszystko mam poprostu to po przejściu prologu można zmienić język :slight_smile: