Gdzie zmienić tekst Read More...?

Czołem!

Przewertowałem cały edytor tematu w Wordpresie. :M i za skarby narodów nie mogę zlokalizować sekcji odpowiadającej za zmianę tekstu Read More… Na Czytaj więcej…

Moja strona TUTAJ. Czy możecie wskazać w jakiej sekcji szukać. Na logikę zacząłem w single.php jednak nic. :frowning:

Znalazłem:

<footer class="entry-footer">
<?php quest_post_taxonomy( $view ); ?>

<?php quest_post_read_more(); ?>

Jednak jak zmienić nazwę :confused: chyba ta opcja jest jeszcze głębiej zakorzeniona?

Możesz to zmienić brzydko w pliku inc/template-tags.php w linii 74.

Drugi lepszy sposób to dodanie język Polskiego do motywu i przetłumaczenie tego zwrotu. Pliki z tłumaczeniami są w languages, jak to dokładnie zrobić myślę, że najlepiej sprawdzić na necie bo jest masa poradników. Sam osobiście nigdy chyba się czymś takim nie zajmowałem bo nie miałem potrzeby, ale jeśli chcesz to jutro mogę zerknąć i podpowiedzieć coś dokładniej.

2 polubienia

JESTEŚ MISTRZ! :smiley:
Zmieniłem używając opcji brzydkiej. Mój temat i tak już nie jest aktualizowany od 2 lat. :smiley: Więc za kilka miesięcy wezmę się za jego zmianę. :wink:

Dziękuję!
ps. Ta brzydka zmiana nosi miano takowe, dlatego, że po aktualizacji wszystkie modyfikacje szlak trafia? :smiley: Czy ma gorsze skutki?

Tak między innymi dlatego, że nie przetrwa aktualizacji, drugi powód jest taki, że gdybyś chciał uruchomić stronę w innym języku to masz spory problem. Ale najważniejsze to jest chyba to, że potem o takich zmianach się nie pamięta, a to może być zdradliwe w pewnych sytuacjach.

Jeśli planujesz zmienić i tak motyw to się tym nie przejmuj :wink:.

https://pl.wordpress.org/plugins/loco-translate/ wtyczka która umożliwia zrobienie tłumaczenia motywu z poziomu wp :slight_smile: