Gdzie znajdę jaką mam wersję gry Battlefield 4

Nigdzie nie idzie znaleźć. Google nic nie pokazuje, w ekranie startowym gry też nie ma. Wersja pudełkowa.

Nie wiem, ale wpisałem w Google podobne pytanie i na pierwszym miejscu pojawiło się:

  1. Bardzo łatwo, w menu gry dolny lewy róg,
  2. Lub w rejestrze HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA GAMES\Battlefield 1942 i masz tam taki pliczek o nazwie INSTALLEDVERISON i tam pisze która to wersja
  3. Albo nawet w samych plikach gry: Battlefield 1942\Mods\bf1942\ otwierasz plik init.con notatnikiem i w linijce
    game.setCustomGameVersion masz napisaną wersję
  4. Jest jeszcze opcja w menu gry w zakładce Custom Game

Możesz więc spróbować w 4.

Ten sam wątek przerabiałem ale nie działa. Przeszukałem wszystkie opcje menu, nawet sprawdziłem Autorów gry i nic.

Spróbuj kliknąć prawym przyciskiem na pliku uruchamiającym grę (plik EXE) i być może w jego właściwościach będzie wersja gry.

Tą opcję też sprawdziłem i jest wersja pliku gry, ale jest w postaci 1.8.2.48475 a mi chodzi o wersję przykładowo 1.1 czy 1.2 takie krótkie, bo takie jest mi potrzebne.
Dodam jeszcze, że byłem na stronach Electronic Arts i tam też nie ma żadnych informacji.

Spróbuj kliknąć prawym przyciskiem na pliku uruchamiającym grę (plik EXE) i być może w jego właściwościach będzie wersja gry.

Włączyłem grę jeszcze raz i pojawiło się małe info v14126 prawdopodobnie wersja gry, ale skąd na stronach o Battlefieldzie są wersje gry 1.0, 1.1

Wersja gry = aktualna gdyż jest sprężona z serwerami Origin.

Wiadomo, ale powiedz mi gdzie znajdę info o aktualnej wersji gry.