Gdzie znajdują sie pliki wygaszacza ekranu

Nieopatrznie zainstalowałem wygaszacz ekranu myśląc że to tapeta. Chce usunąć ale wyszukiwarka nie znajduje, zapewne nie podaję właściwej nazwy pliku. Kto wie gdzie system przechowuje te pliki?

W katalogu WINDOWS lub WINDOWS/SYSTEM32

A dokładne rozszerzenie to .scr

Tak jak napisał WODZU w katalogu Windows/System32

Niestety po wpisaniu rozszerzenia .scr do wyszukiwarki nie wyświetliły sie zadne pliki o tym rozszerzeniu. Takie rozszerzenie miały pliki w Windows XP moze w Viście jest inaczej? Macie Vistę? Wyświetlcie/wyszukajcie pliki .scr na próbę. Są u was? Natomiast w Windows/System 32 patrzyłem ale nie wiem w jakim folderze mogłyby być.

bez wyszukiwarki bo i tak wyszukiwarka nic nie znajdzie :mrgreen: i ![-o<

Ehh, w Viście to nie wiem, trzeba było na początku napisać, że chodzi Ci o wygaszacze w Viście.

Przecież są one w C:\Windows\System32 i mają typ pliku Screen Saver, widze je u siebie ze są tam.

A rozszerzenie??

do enter6. no przeciez jesteśmy w oknie “System operacyjny Windows Vista”. do przemek. Nazwa folderu Screen Saver? Zaraz sprawdzę.

Yan. - faktycznie OK

To nie jest folder, tylko typ pliku. Jak weźmiesz Widok>Szczegóły i po sortujesz to wygaszacz to właśnie Screen Saver.

Nie Screen Saver to typ pliku. Ustaw widoki szczegółowy i szeregowanie wedlug typu. Pliki z typem Screen Saver to wygaszacze, są one w C:\Windows\System32.

Edit: Spóźniłem się, proszę o usunięcie tego posta.

Sprawdziłem. W folderze Windows/System32 są pliki o rozszerzeniu .scr i są to Wygaszacze Ekranu. Jeśli zmienisz widok na Szczegóły i po sortujesz według Typu to pliki wygaszacza będą na samym dole.

Pliki Screen Saver’ów to np.: Aurora.scr, Bubbles.scr, Logon.scr

Do kolegów/koleżanek doradzających. Pytanie sformułowałem j.w. sadząc ze nowozainstalowany wygaszacz bedzie tam gdzie systemowe. Niestety. Tam go nie było i nie doszedłem gdzie jest. Ponownie ściągnałęm ten plik i ponownie zainstalowałem sądzac ze podpatrze gdzie sie lokuje. Niestety. Nie byłem o nic pytany ani informowany. Zainstalowało sie samo gdzie chciało. Poniewaz Avast! sygnalizował że ten plik ma trojana, wyeliminowałem go PRZYWRACAJAC SYSTEM. Dziękuje za porady. Pozdrawiam. Yan