Gdzie znajduję się zintegrowana karta graficzna?

CPU?

też mi się tak wydawało tylko, że to był stary model chipsetu

a w starszych modelach chipsetu procesory nie były zintegrowane z kartągraficzną

BLEKBLEKBLEK

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Z czego wyciągnąłeś ten wniosek ? :stuck_out_tongue:

Nie wiem kto ci to powiedział, wg ciebie nowe płyty nie mają mostków ??

Skoro to jest starsza płyta główna to wątpliwe aby obsługiwała procesory z wbudowaną w procesor kartą graficzną. Obstawiam, że w tym przypadku karta graficzna znajduje się w mostku północnym.

Ech, przecież jeszcze 4-5 lat temu zintegrowane karty graficzne były właściwie na każdej płycie głównej. Powinna być zlokalizowana w okolicach mostku północnego, niekoniecznie będąc jednocześnie jego integralną częścią. Jeśli posłużyłbyś się jakąkolwiek wyszukiwarką (uczą jeszcze takich rzeczy?) na pewn udałoby Ci się znaleźć odpowiedź na pytanie.

Dziwi mnie, że można nie wiedzieć takich rzeczy.

W okolicach mostka północnego? Możesz pokazać mi taką płytę od komputera stacjonarnego?

“Wygodnictwo” (najbardziej delikatnie) to się nazywa, po co samemu szukać skoro ktoś to “za mnie” zrobi…

Tutaj masz specyfikację intela dotyczącą chipsetu 945G

Ogólnie o chipsetach Intela ze zintegrowaną grafiką jako o Intel GMCH

https://www.google.pl/search?q=GMCH&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=KaW-VNpmxa08u8SAkAo#newwindow=1&q=intel+GMCH

 

Nie dam sobie głowy uciąć, ale kojarzy mi się, że w zamierzchłych czasach miałem taką płytę, bodaj jakieś ustrojstwo od ECS.