Gdzie znaleźć poprawne sterowniki do karty graficznej PowerColor

Witam ostatnio zakupiłem grę Serious Sam 3 i pojawił się problem otóż przy włączaniu jej pokazuje mi się komunikat że mam za stare sterowniki do karty graficznej. Szukałem po internecie za najnowszymi ale nie znalazłem proszę o POMOC!

 

Karta Graficzna PowerColor Ati Radeon HD 4670 1GB DD3

 

system windows vista 32 bit

Marcel123pl , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nowszych jak te, nie ma: http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy2&os=Windows%20Vista%20-%2032

link nie działa

To może ten? http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy2&os=Windows%20Vista%20-%2032 Pozycja Catalyst Software Suite.

ten działa ale jest kolejny problem po zainstalowaniu nic sie nie dzieje nawet po resecie kompa jak bym ich nie zainstalował

Do tej karty to tylko Catalyst 11.11

http://www.ngohq.com/?page=Files&go=giveme&dwn_id=1531

Uprzednio, w trybie awaryjnym, przeczyść system programem DDU

A komunikat o starym sterowniku olewaj

Pamiętam jak miałem windows xp i miałem wersje 14.4 wszystko ładnie chodziło