Gdzie znaleźć poprawne sterowniki do karty graficznej PowerColor


(Polskamilicja) #1

Witam ostatnio zakupiłem grę Serious Sam 3 i pojawił się problem otóż przy włączaniu jej pokazuje mi się komunikat że mam za stare sterowniki do karty graficznej. Szukałem po internecie za najnowszymi ale nie znalazłem proszę o POMOC!

 

Karta Graficzna PowerColor Ati Radeon HD 4670 1GB DD3

 

system windows vista 32 bit


(Dimatheus) #2

Marcel123pl , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(system) #3

Nowszych jak te, nie ma: http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy2&os=Windows%20Vista%20-%2032


(Polskamilicja) #4

link nie działa


(system) #5

To może ten? http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy2&os=Windows%20Vista%20-%2032 Pozycja Catalyst Software Suite.


(Polskamilicja) #6

ten działa ale jest kolejny problem po zainstalowaniu nic sie nie dzieje nawet po resecie kompa jak bym ich nie zainstalował


(JeyJey) #7

Do tej karty to tylko Catalyst 11.11

http://www.ngohq.com/?page=Files&go=giveme&dwn_id=1531

Uprzednio, w trybie awaryjnym, przeczyść system programem DDU

A komunikat o starym sterowniku olewaj


(Polskamilicja) #8

Pamiętam jak miałem windows xp i miałem wersje 14.4 wszystko ładnie chodziło