Gdzie zniknął naczelny?

Witajcie moi drodzy.

Zaglądam tu coraz rzadziej, głównie po to żeby poczytać komentarze mądrych użytkowników oraz artykuły Kamila (jedyne warte uwagi). Przypadkiem zauważyłem, że od jakiegoś czasu brak tutaj artykułów Pana Piotra Urbaniaka (gtxxor - „stary” naczelny), a 80% treści dodaje Oskar (czyli najsłabsze ogniwo starej ekipy).

Czyżby nawet gtxxor odpuścił już sobie ten portal po jego „fantastycznej przemianie”? Zatem brawa dla niego. Mam tylko nadzieję, że kontrakt Kamila też się niedługo kończy. Bo jest tutaj po prostu za dobry z poziomem, który reprezentuje. Zresztą jego newsy nie są z tego powodu wpuszczane na g(ł)ówną.

Przeszukaj forum, Piotrek rozstał się z DP.
https://forum.dobreprogramy.pl/t/wicenaczelny-obszaru-technologie-wp-zawieszony/

1 polubienie

Zatem rzecz w sumie nieciekawa. Trochę szkoda bo Piotrek jako jedyny udzielał się na stronie (zaraz obok Kamila oczywiście).

Udzielał się ale z jego udzielania nic nie wynikało. Więc właściwie mógłby się nie udzielać i na to samo by wyszło. Podobnie jak w przypadku @Marcin_Bartnicki

Jakub Wątor kilka miesięcy temu poszedł do SpidersWeb

Już nie chcę być tutaj hejterem ale wszyscy widzą i wiedzą o czym to świadczy. Szkoda.

Jest za to Konstanty Młynarczyk ale przyznam się szczerze, że nie wiem czy często pisze. Mało na głównej czytam.

To miał być taki huczny i wielki transfer niczym Ronaldo do Juventusu a ja pamiętam tylko jego jeden artykuł :man_shrugging:

Uciekł po tygodniu? :wink:
(to tylko niepotwierdzone wredne plotki;) )

Edit: Prostuję te okropne plotki :wink: Pan Konstanty pisze, ostatni wpis 3 dni temu

lmao

To raczej odwrotnie. Niech zostanie, by było co czytać i by ludzie podobnego poziomu nie czuli odrazy przed zamustrowaniem się tutaj :slight_smile:

BTW, teksty AnTara/Dementora też są dobre.

No i weź tu kogoś spropsuj :smiley: Jesteś ten „pro” w mocno średnim teamie. Dobra dobra. Wiem, że publicznie nie wypada a nawet nie można tego przyznać :wink:

Z tej strony na to nie patrzyłem :wink: Może i masz trochę racji :thinking:

Jestem w wielu teamach, tylko jeden należy do Wirtualnej Polski ^^
Ale dziękuję za miłe słowa.

O niczym nie świadczy - ludzie idą wyżej / w bok, na tym polega rynek pracy w dzisiejszych czasach. Czasem chodzi o pieniądze, czasem o nowe wyzwania, czasem zwyczajnie chce się zmienić firmę. Jest to naturalny proces a nie jak nasi rodzicie co pracowali w jednym zakładzie po 40 lat.

No takie czasy, emisja CO2 i licznik przełączenia WP na zieloną stronę. Wielkipiec jest już passée :wink:

Dzięki za zainteresowanie i troskę o DP. Jestem na urlopie, wracam w przyszłym tygodniu i wtedy chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Przypominam, że po stronie redakcji za kontakt z redakcją odpowiada @Snow_Rainy, która również wraca w przyszłym tygodniu. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące funkcjonalności na stronie lub forum, zajmuje się nimi jak zawsze @Docent, który w miarę możliwości odpowiada na pytania.

@Marcin_Bartnicki co tam po urlopie możesz nam ciekawego nowego nie obiecać? :slight_smile:

Myślę, że dla ciebie to to:

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.