Ge-Force 2 MX/MX 400 - stery!

(Fenomen5) #1

Witam !!

Mam taka prosbe czy moglby mi ktos doradzic jakie najlepiej sterowniki dac do tej karty graficznej Ge-Force 2 MX/MX 400 64 Mb.Chodzi mi o to aby byly jak najlepsze pod gre Counter Strike 1.6 - glownie chodzi o ilosc fps :slight_smile:

Dodam moze jeszcze ze gram na winMe i na takim zlomie:

Celeron 850

Shuttle AV 18 E

Ge-Force 2 MX/MX 400 64 Mb

256 SDRAM

Za wszelkie porady i pomoc z gory dziekuje

Pozdrawiam

(Piecu92) #2

no nie wiem czy najnowsze b臋d膮 najlepsze.Sam mia艂em tak膮 kart臋 i kiedy zainstalowa艂em najnowsze chyba 81.90 to zaczyna艂y si臋 problemy 偶e w grach obrazy zanika艂y.

(JNJN) #3

Spr贸buj wersjii 56.64.

56.64

Najpierw odinstaluj dok艂adnie stary ster i oprogramowanie karty.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

(Fenomen5) #4

dzieki zaraz je wyprobuje :mrgreen:

(L3xt3r) #5

O 偶e艣cie mi z nieba spadli z tym tematem :stuck_out_tongue: Te偶 szukam bo mi na najnowszych sterach textury w grach znikaj膮. Kurde tylko szkoda 偶e sobie w n贸wki gry nie pogramy i nawet nie n贸wiki takie jak: I-NINJA, Second Sight bo one najnowszych ster贸w wymagaj膮. A mo偶e kto艣 wie jak rozwi膮za膰 ten problem ?

Nie wiem Mi ten link nie dzia艂a jakby kto艣 co艣 szuka艂 to tu wszystkie stery: http://downloads.guru3d.com/download.php?id=10

(Piecu92) #6

Jak masz Geforce to zainstaluj te stery kt贸re poda艂 JNJN.Niestety chyba si臋 nie da rozwi膮za膰 tego problemu.Najlepiej kupi膰 now膮 kart臋 graficzn膮

(Numer_inaczej) #7

鈥lbo spr贸bowa膰 w :

Panel sterowania - ekran - w艂a艣ciwo艣ci obrazu (czy jako艣 tak) - zaawansowane - i w zale偶no艣ci od sterownika zmieniaj膮c opcje obrazu dopasowa膰 do danej gry鈥 (opisy w sieci - nie pami臋tam adresu)

(L3xt3r) #8

hehe no w艂a艣nie ja te偶 I raz o takim czym艣 s艂ysze z ustawianiem grafy. Jak co艣 masz to zapodaj linq.

(Robloz) #9

Ekran - ustawienia - zaawansowane - GeForce2 - Ustawienia wydajno艣ci i jako艣ci - Profile aplikacji ( ustawienia globalne sterownika zmieniamy na pasuj膮ce do naszej gry). Zaznaczam,偶e nie zawsze to pomaga. Im nowszy sterownik tym wi臋cej profili ustawie艅.