Gears of war i nie pasujące stery

podczas włączania gears of war pisze że muszę zainstalować sterowniki 1.3.2.16, żeby nie wywalało crashy…ściągnąłem na 100% dobre sterowniki i podczas ich włączania włącza mi się instalator…1.3.2.0 !!zawsze ! jakie stery bym nie ściągną ! Mam Athlona 64 x2 a dokładnie co mam mieć to :

" + AMD Processor Driver for Windows XP and Windows Server 2003 version (x86 and x64 exe) 1.3.2.16 "

Bardzo proszę o radę

usuń stery, przeczyść rejestr i ściągnij jeszcze raz sterowniki dobre :wink:

Usuwałem, potem reset - dalej mam te same. A te są na 100 % dobre. Raz sciągnąłem z AMD strny a raz facet na forum chciał stery i był mirror wiec mam w2 razy …i tez 1.3.2.0 sa…a Wiec rejestru nie bede czyscil…czy moze czyscic?

Rooker , na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

RegCleaner

No i nic…dalej to samo…dalej instaluje mi sterowniki do 1.3.2.0… W menadrzeże urządzeń mam to jako 2 procesory…wiec moze to jakos tego wina ? Bardzo potrzebuje pomocy !!

a jaka to karta? jaki sprzęt?

Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-M52S-S3P v1

Grafika Radeon HD 2600 XT

Proc AMD Athlona 64 x2 4000+

2 gb ramu w dualu goodram…

i to chyba tyle

Spróbuj wgrać stery OMEGI jakoś karty ATI mają dość duże problemy ze sterami

Ej ty czytasz co ja pisze ? Przed wejcie m do gry GRA mnei postrzega ze musze miec sterownik 1.3.2.16 do athlona bo moze mnie wywalac (crashe) no i wywala jak obiecują. I potzebuję rozwiązania jak zainstalowac te stery !