Geforce 2 MX 400- restartowanie się kompa

Mam Geforce 2 MX 400, i poszperałem po niektórych forach jakie najlepiej zainstalować sterowniki, dowiedziałem się że najlepsze to 44.03. Więc je zainstalowałem, wszystko dobrze chodzi, jednakże gdy włączam jakąś grę (w mym przypadku Warcraft III), i po kilku minutach (2 lub 3)ukazuje się jakiś niebieski ekran którego treści nie można przeczytać bo po krótkiej chwili znika. No i uruchamia mi się komputer ponownie. Co mogę z tym zrobić?

(Tylko sorry nie mówcie mi żebym kupił karte bo narazie nie mam funduszy i z tym badziewiem musze pracować).

Przy innych sterownikach dzieje się to samo??

nowsza wersja sterownika powinna pomóc :slight_smile:

Tego nawet nie próbuj.

Przeczytaj to:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 201#386201

kiedys mialem z tą kartą podobny problem, u mnie poprostu już karta była na wykączeniu, przegrzeała się podczas odpalania jakichkolwiek aplikacji, typu gry, filmi itp :slight_smile:

A może sprawdź temperatury wszystkiego?

A może zasilacz?

A może karta grafiki?

A może i wiele innych rzeczy.

Dzięki za zainteresowanie tematem, używałem na poprzednim Windowsie chyba, bo nie jestem do końca pewien sterowników 66.77 lub coś chyba podobnego. Nie restartowało mi komputera, za to jeśli zainstalowałem nowsze to pojawiał się ten sam problem co teraz.

O dziwo przy tych “nowszych” sterownikach wydawało mi się to normalne, bo myślałem że już moja karta z nimi nie współpracuje bo jest za stara. Jednak gdy zainstalowałem ostatnio sterownik który podobno jest b. dobry dla mej karty i wielu posiadaczy dwójki MX właśnie go używa, to zaczełem mieć wątpliwości co do “działania” tej karty graficznej.