GeForce 4 MX 400

Witem ! Moj kumpel jaka wersja sterowników do karty podanej w temacie bedzie najlepsza ? A i chodzi może komuś na tej karce z 128MB Nfs Carbon ?

Najlepsze będą od Nvidii wersja 56.72, lub kolega może sprawdzić Omegi.

Co do carbona to może pójdzie ale nie na wysokich detalach i rozdzielczości

Przecież w oficjalnych wymaganiach systemowych Carbona jest podane, że gra nie obsługuje kart graficznych z serii MX. :shock:

wiec ja tez niemam chyba co liczyc na gre w carbona bo mam geforce 2 gts pro 64 mb , a karty są oparte na podobnej architekturze :frowning:

a sterowniki to chyba te co napisał czaki1000

Z wielkim żalem muszę stwierdzić że carbon ma problemy na kartach ze średniej klasy a te są już montowane zintegrowane na płytach głuwnych. Co do geforce2 to aż sędziwie że ktoś używa jej do gier, przecież ta karta ma problemy w 2D!! a gdzoe tu 3D

jakos w cod 2 gram i mam kolo 70 fps :P:P , a ze kompa kupowalem 5 lat temu to sie niema co dziwic ze karta jest słaba , nobo troche tych lat zleciało,

W końcu tu chodzi o GeForce 4 MX 440, czy GeForce 2 MX 400?? Bo jedni pisza o jednym, a inni o drugim. Inna sprawa że Carbon na żadnym MX’ie nie ruszy. Jest to dokładnie zaznaczone w wymaganiach sprzętowych gry. I żadne sterowniki nic na to nie poradzą.

W sumie to tu nie ma różnicy Gforce począwszy od 1 do 4 na dzisiejsze czasy nie nadają się do gier, nie obsługują sprzętowo directx9 co za tym idzie pixel shader czyli brak wodotrysków w starszych grach a w nowszych niemożliwość nawet ich uruchomienia

lasio08 proszę zmienić tytuł na konkretny.