GeForce 4 Titanium 4200 wiatrak

witam mam geforca 4 titanium i strasznie denerwuje znajdujący soe przy niej wiatrak gdyż okropnie hałasuje tzn chyba łożysko w nim poszło. czy z kartą nic sie nie stanie jak go po prostu odkręce ??

może się znacznie nagrzewać podczas pracy, lepiej dla spokoju wymień ten hałasujący wiatrak na jakiś inny

igrek

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

właśnie jak narazie nie mam nic na wymiane a komp jest mi potrzebny. i nie wiem co mam zrobić

to może zrób tak: odłącz go na chwilę i sprawdź podczas pracy czy karta bardzo się grzeje

w celu obniżenia temp. można też spróbować obniżyć taktowanie rdzenia

nawet teraz jak jest ten to jest dosc cieplawa;/ a nie mam czym sprawdzic temperatury karty

motodą dotykową :slight_smile: jeśli po odłączeniu wiatraka będzie parzyła to… lepiej go nie wyłączać

Może masz jakiś radiator na zbyciu… spróbuj go podłożyć. A najlepiej poszukaj na allegro. Możesz też zmniejszyć taktowanie karty jak by parzyła i zobacz co się stanie.

podobny temat

viewtopic.php?f=19&t=211302

http://www.dzikie.net/?art=fan_clean