GeForce 4 Titanium 4200 wiatrak

(igrek) #1

witam mam geforca 4 titanium i strasznie denerwuje znajdujący soe przy niej wiatrak gdyż okropnie hałasuje tzn chyba łożysko w nim poszło. czy z kartą nic sie nie stanie jak go po prostu odkręce ??

(efazeti) #2

może się znacznie nagrzewać podczas pracy, lepiej dla spokoju wymień ten hałasujący wiatrak na jakiś inny

(Kaka') #3

igrek

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

(igrek) #4

właśnie jak narazie nie mam nic na wymiane a komp jest mi potrzebny. i nie wiem co mam zrobić

(efazeti) #5

to może zrób tak: odłącz go na chwilę i sprawdź podczas pracy czy karta bardzo się grzeje

w celu obniżenia temp. można też spróbować obniżyć taktowanie rdzenia

(igrek) #6

nawet teraz jak jest ten to jest dosc cieplawa;/ a nie mam czym sprawdzic temperatury karty

(efazeti) #7

motodą dotykową :slight_smile: jeśli po odłączeniu wiatraka będzie parzyła to... lepiej go nie wyłączać

(Krzysiekaczor) #8

Może masz jakiś radiator na zbyciu... spróbuj go podłożyć. A najlepiej poszukaj na allegro. Możesz też zmniejszyć taktowanie karty jak by parzyła i zobacz co się stanie.

(Michal Kolatek) #9

podobny temat

viewtopic.php?f=19&t=211302

http://www.dzikie.net/?art=fan_clean