GeForce 4MX 440 with AGP8X - sterowniki

Witam. Poszukuję najlepszych sterowników do Windows XP do tej karty graficznej.

ftp://download1.nvidia.com/Windows/56.7 … l_whql.exe

Może jeszcze ja się wtrącę (żeby niepotrzebnie nie zakładać nowego tematu), ale z inną kartą, chociaż stery są te same.

Mianowicie chodzi o GeForce FX 5200 128MB AGPx8. Czy ktoś wie może która wersja sterów najlepiej z nią współdziała? :shock: :oops:

Ta sama co wyżej podana.

Co do propozycji do sterów w temacie to podane przez hevet sa najlepszym wyborem.

Lazikar, ja mam w tej chwili 93.71 whql (XP) i mówisz, że te 56.72 będą lepsze? :cry:

Złączono Posta : 23.06.2007 (Sob) 18:01

Do Lazikara.

Jest jakiś powód dlaczego 56.72 są lepsze dla tej karty niż 93.71? :o

Czy może tak se tylko gadasz? :stuck_out_tongue:

a taki ze w nowych sterach jest poprawiana wydajnosc nowych kart, o serii fx czy tym bardziej mx nikt juz po tylu latach nie mysli, a producent skupia sie na optymalizacji wylacznie pod najnowsze modele.kpw?wyzszy numerek nie oznacza ze beda lepsze,poza tym co za roznica jakie stery- i tak taki fx czy mx jest karta na dzien dzisiejsza do niczego.

: :shock: Noo…kpw. :x ok.

Złączono Posta : 23.06.2007 (Sob) 20:12

:lol: A jak wyjaśnisz to, że jak się szuka sterów na http://www.nvidia.pl, to GeForce 2/3/4/FX są w jednej kategorii, a Serie 6/7/8 mają osobno każda? :?

Zobacz sam.Do GeForce w kategorii 2/3/4/FX co jakiś czas są nowe stery.

Słucham, co ty na to? :twisted:

Dlatego że ta karta nie musi mieć sterowników które są przystosowane pod dożo lepsze karty. Mają rozwiazania których twoja karta nie obsługuje. Wiec sam sobie odpowiedz. Te o których mowa to najlepsze stery które wyszły nividi pod karty z takiego poziomu która ty posiadasz.

Nie mylić pojęć. Czym wyzsze stery to nie znaczy lepsze. :slight_smile: Wszystko zależy od karty. :slight_smile:

Zreszta wiele razy pisałem na ten temat wiec szukaj.

Az miło poczytać jak ktoś pisze prawdę. :slight_smile: Jest dokładnie jak piszesz. !!

do gf4 u mnie i u mojego kuzyna najlepiej sprawdziły się stery o nr. 53.03 (czyt. najlepsza wydajność)

A wiesz może jakie dają najwyższą wydajność dla FX 5200?

Złączono Posta : 23.06.2007 (Sob) 23:36

Albo może ktoś inny będzie wiedział. :slight_smile:

nie wiem ponieważ nie miałem do czynienia z tą kartą,najlepiej ściągnij te które tobie polecają i testuj wydajność :wink:

Ja miałem także tą kartę i powiem Ci że jednak były to 56.72.

No i już wszystko się wyjaśniło.Przeprowadziłem testy programami 3DMark01SEpro(DirectX8.1) i 3DMark03pro(DirectX9.0) na sterach ForceWare 93.71 i 56.72.

Nie wnikając w szczegóły testu takie są wyniki:

3DMark01SEpro : stery 93.71-5789pkt.;56.72-6574pkt. :shock:

3DMark03pro : stery 93.71-1379pkt.;56.72-1429pkt. :shock:

To dotyczy karty GF FX 5200 oczywiście. :!:

Konfig. mojego kompa: Celeron 2,53GHz;1034MB DDR Ram;GeForce FX 5200 128MB AGPx8. :frowning: :oops:

Mam Durona 1,5GHZ i Radeona 9500 , wynik 3DMARK 03 : 4350 PKT.

Naprawdę u Ciebie coś słabiutko…

Czyli pod nvidia fx 5500 bedą cykać tak jak pod fx 5200??Chyba raczej powinny bo to przeciez ta sama seria:)

No…chyba, że tak, a może nie. :x

Wersja 53.03 jest super stabilna (GF4MX)