GeForce 5200 FX a Windows Vista

Chcę kupić Viste ale na stronie http://www.nvdia.pl nie ma sterowników do Visty do mojej karty. Czy musze kupić nową kartę ?

Sterownik vista ma w sobie, tyle ze nie bedziesz miec na nim TV-Outa.

Ja mam kartę FX5200.Vista śmiga na niej elegancko.Sterowniki są.Obsługują OpenGL.TV out też z reszta,bo sam używam;]

A sterowniki do płyty głównej ma? AsRock

I czy ma jeszcze sterownik dzwieku C-Media. ?

Sterowniki ma.Przy WINDOWS UPDATE,popierze ci najnowsze sterowniki do wszystkiego czego potrzebujesz:D

Jaki sterownik obsługuje na FX5200 TV-Out"a?

96.85_forceware_winvista_x86_international_whql

Taki :mrgreen: :mrgreen:

Na tym sterowniku udało mi się w prawdzie zmienić system kodowania z NTSC na PAL, aczkolwiek po zamknięciu panelu z powrotem wracał na NTSC i juz nie szło wybrać PAL’u. Odinstalowanie i zainstalowanie ponowne i znów tak samo, za pierwszym razem tak, później lipa.

Reasumując to dopiero seria 100xx ma trochę opcji w panelu, jednak to wszystko nic ze sterami z pod XP. Nawet nie idzie w żaden sposób regulować nakładki Video a regolacja kolorów pulpitu, po co komu?

Monitorem sie reguluje. Z tego co widzę nvidia nie jest zainteresowana kartami serii FX5xxx. całe wspadcie pod system Vista zaczyna się dopiero od 6xxx.

Dokładnie tak!!Masz racje,ALE

To bedzie nieopłacalne,i M$ sam wymusi to na nvidi,bo w ten sposób tracą klientów.Nie każdego stać na kartę X8800,Więc stracą na tym jeżeli oleją Serie FX5…

Według mnie są to mocne karty…NVIDIA leci w kulki! !!

Hase2 , stary… co Ty, MS ma to głęboko gdzieś. To jest kółko zamknięte, to jest machina do nabijania kasy. Seria FX poszła do lamusa. Co ja mam powiedzieć, za kartę dałem 30% więcej by mieć VIVO. Nawet nie wiem czy system Vista będzie umożliwiał przechwytywanie analogowego sygnału. Z tego co wyczytałem w “Pomoc i obsługa techniczna” nie ma słowa o analogu. Sterów WDM do karty w żaden sposób nie zainstalujesz. Porażka :cry:

Kurde…A miałem chociarz troche naddzieji [*] :frowning: :frowning:

WALIĆ CENY KART GRAFICZNYCH! !!