GeForce 6200 TC

Co sądzicie o karcie GF 6200 z TC?..Podobno ta karta strasznie ma słabe chłodzenie i się przegrzewa (posiadam tą kartę i gram to sie o nią boje) i czy znacie sposoby na obniżenie takiej temp. i co wpływa na tak wysoką temp. na tej karcie.

P.S.Strasznie to chyba pogmatwałem ale mam tremę bo to mój pierwszy temat na tym forum :smiley:

To może napisz jakie temperatury my wróżkami nie jesteśmy :? I napisz jaki producent karty. A i było by dobrze jak byś napisał jakie masz chłodzenie :slight_smile:

Wiesz wiedziałem że czegoś nie napisze to mój pierwszy temat, ale ok już pisze producent ASUS…po iruchomieniu kompa pokazuje ok.48 potem dochodzi do jakiś 60 a później to już się praktycznie grill robi :)…ok.86-94…To jest wg.mnie masakryczne, ale słyszałem że te karty mają to do siebie że się strasznie grzeją…Pzdr.

Do 94 *C :shock: [to można na niej wode na herbate zagotować] na pasywnym czy aktywnym ? Stanowczo za wysoka jak na 6200.

Tak temperatura za wysoka. Radze Ci zakupić http://www.proline.pl/shop.php?prodid=F … C-70+AL%2B .

Chyba że coolbits klamie…:D…A jak kłamie to dajcie mi jakiś dobry program do sprawdzania temp.karty graficznej z serii NVIDIA…:smiley:

To sprawdz SpeedFan’em, Everwest’em prog. dostępne na Vortalu.

Masz chłodzenie aktywne czy pasywne?

Wiesz co tego nie wiem ponieważ to miałem zamontowane w zestawie komputerowym i tam nie pisze nic o chłodzeniu…Pozdr.

EDIT!!

A czy może być AIDA32? do sprawdzenia temp.?

Złączono Posta : 14.07.2006 (Pią) 15:48

Aha jeżeli mam dokupywać wentylator to nie bo mam plombę…;/

Aida chyba ma taką opcje nie wiem bo na mojej TNT 2 M64 PRO nie ma czujnika, ale pobierz SpeedFana i Everesta [temp. moga się różnić na różnych prog. o kilka stopni] , i przysłuchaj się powinieneś też poczuć jak dotkniesz śledzia karty jak wibruje :smiley: , czyli masz kompa na gwar. i nie możesz otwożyć obudowy [plomby].

A jak ty tą temperaturę sprawwdzasz?? Bo żeby odblokować termometr w 6200 to trzeba w biosie karty grzebać:) A chodzi mi o to czy nie ustawiłeś przypadkiem za wyskokich napięć podczas zabawy?? Dodam że ja mam 6600 z pasywnym chłodzeniem i mi się np. wczoraj podczas grania zagrzał do 96 stopni :confused:

EEeeee tam nic nie trzeba sznupać w biosie.Wiem bomam tylko ze nie TC(osobiście uważam ze to DNO bo trzebamiec duzo RAM-u na M/B zeby ta grafa miala sens)

No u mnie to chyba ma sens skoro mam 1 GB DDR2…:P…A co do tego to tam musiałem przetaktować troszkę kartę bo jak dostałem od producenta sprzętu to była przetaktowana i się jakieś artefakty pojawiały…;/…A i jak zmienić tej jakieś wysokie napięcia, bo jak karta była za bardzo przetaktowana to producent sprzętu też tym mógł się bawić…:frowning: