GeForce 6200A a Vista

Witam!

Mam pytanko - jak GeForce 6200A poradzi sobie z efektami w Viście? Poprzednio miałem Radka 9500 i śmigało bez zarzutu :slight_smile: Czy na tym powinno być również dobrze?

Andy!

Elo

Moim zdanie powinno być lepiej i powinno chodzić Aero wszystkie efekty wkoncu ma Shader Model 3.0 a radek 9500 2.0:D:D

No wiesz Areo odpali, ale pograć to se możesz w szachy 2D na tej karcie.

Sam ma tą kartę i jeżeli chodzi o efekty graficzne w viście to nie mam nic do zarzutu. Wszystko śmiga, ale jeżeli chodzi o nowe gry to lepiej sie zastanów nad kupnem lepszej karty

Nad kupnem lepszej karty:o chyba kart i nowego kąpa bo w viscie to nie idzie grac nawet na moim słabym 7600GT Gainward

u ciebie nie jest problemem karta tylko procek. vista ma inaczej zbudowane jadro i karty typu grafina czy muzyka nie maja bezposredniego polaczenia z softem i musi wszystko przejsc przez procka(iwecej procesow). zapewne procesor x2 zalatwi sprawe:)

Ja i tak tylko w CS1.5 gram na XP’eku. Chodzi mi bardziej o Aero i te gry standardowe co tam są.

nokia474, masz lepszą wersję tej karty :slight_smile:

Możliwe że tak uale u mnie to procka innego sie nie wstawi :frowning: a kąpa to nie bede zmienial calego dla procesora a na 754 to sie nie oplaca kupowac procków 3000+ :haha:

zmiana płytki niezbędna bedzie :stuck_out_tongue:

PS. Nie chcecie chyba swoich “kompów” “kąpać” :stuck_out_tongue:

Wrzućcie komputery swoje do basenu zobaczymy jak Wasz “kąp” się będzie “kąpał” :wink:

W słowie komp nie ma agresywnego akcentu, jaki towarzyszy prezenterom telewizyjnym i reporterom, bo oni mają wyuczone akcentowanie “ą” i “ę” żeby podnieść sensacyjny ton wypowiedzi :wink:

Andy Vista pójdzie na tej karcie i większość dostępnych gier teraz, tylko,że te najmłodsze niestety na Full detalach nie pójdą :slight_smile:

Nom, dokładnie, sam już tego doświadczyłem, ale niestety nie mam na nową kartę :wink: Ale jak mówiłem na razie CS mi wystarcza, a na Viście grać nie będę. Teraz tylko wykasować linuxa i wsio :wink: Dzięki za szybką odpowiedź wszystkim :slight_smile: