GeForce 6600 Gigabyte 128MB (128-bit) TV/DVI bulk (AGP)

(Jhtthfg) #1

Witam, to ja Bażant, tylko pod innym nickiem :slight_smile: Mam problem padła mi karta grafy w kompie i musze kupić nową. Pewnie były już takie tematy, ale niestety mam malo czasu i nie mogę szukać ;? A więc:

Mam w zamiarze kupić tą karte, mój komp to procek intel celerp 2.60Ghz płyta głowna asusa, modelu nie pmiętam, wyjsćie agp... Proszę o szybką odp! !!

(Duch) #2

zdecydowanie bardziej opłaca się dołożyć trochę kasiory i zakupić GF 6600GT :slight_smile:

(Proph3t) #3

jeśli już to weź dokładasz 100zł a masz dobrą kartę do kręcenia, wiem bo sam sprawdzałem.

(McDracullo) #4

Jeśli cie nie stać weź tę 6600, jeśli możesz dorzucic troche kasy bierz 6600GT (polecana przez RamzesGTS'a)

(Toniak47) #5

Tutaj znajdziecie test 65 kart graficznych na AGP. A w teście:

-wszystko na temat danej karty graficznej (chipset, producent, taktowanie, szerokość magistrali pamięci, dodatkowe wyjśćia, cene oraz inne informacje na jej temat

• wyniki w takich programach i grach jak 3D Mark 03, 3D Mark 05, Half-Life 2, F.E.A.R, Quake IV oraz Far Cry.

Polecam Ten artykuł jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat danej karty graficznej a nie tylko statystyki.

Daną karte trzeba poszukać w artykule po stronach lecz są one posegregowane według producentów.

Pozdrawiam, Toniak.

Złączono Posta : 15.12.2005 (Czw) 16:55

Ja na AGP bym polecał tylko Galaxy GeForce 6600 GE 128MB DDDR3 dostęp 1,6ns, ponad 8000 pkt w 3dmarku 03! Niesamowicie wydajna! Na dole masz więcej info: http://pclab.pl/art17356-14.html Cena jest niska (~460zł) a jest lepsza od niektórych 6600 GT! Taktowanie: 450/501! Za taką cene tylko brać !!

Znalazłem nowszy model! 450/900 :expressionless: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76355475

(lazikar) #6

Pytanie po co. Prosze o odpowiedz na pw.

(Proph3t) #7

Ta którą podałem ma 500/900 + tzw. Guru co pozwala na podniesienie napięć na karcie a co za tym idzie lepsze jej podkręcenie sam uzyskałem 570/1200 bez artefaktów. :slight_smile:

---------EDIT---------

Aha i szybkie pamięci GDDR 3

(Emilmlo) #8

A zmieniałesz chłodzenie?

(Proph3t) #9

tak dla pewności to tak, możliwe że by nie było problemów na zwykłym ale wolałem nie ryzykować.

(Jhtthfg) #10

Niestety stać mnie tylko na taką kartę, więc są mi potrzebne wasze opinie na jej temat. Będę ją wykorzystywał do grania w gry typu call of duty II oraz Battlefield 2, ND: Under Grund. Moje pytanie jest następujące Czy ta karta sprosta wymaganią tych gier i czy obraz będzie ładny? Będzie to wydatek na najbliższe 2 lata (oczywiście jeżeli nie padnie :wink: :roll: )

(Bażant) #11

No to ja już pod starym nickiem i ze starego kompa :slight_smile: Moja karta zmartwychstała :slight_smile: Niewiadomo jak, nawet w serwisie się dziwili, po prostu zaczęła działać :smiley: Hehe temat można zamknąć, bo już nie potrzebuje nowej :slight_smile: