GeForce 6600 Gigabyte 128MB (128-bit) TV/DVI bulk (AGP)

Witam, to ja Bażant, tylko pod innym nickiem :slight_smile: Mam problem padła mi karta grafy w kompie i musze kupić nową. Pewnie były już takie tematy, ale niestety mam malo czasu i nie mogę szukać ;? A więc:

Mam w zamiarze kupić tą karte, mój komp to procek intel celerp 2.60Ghz płyta głowna asusa, modelu nie pmiętam, wyjsćie agp… Proszę o szybką odp! !!

zdecydowanie bardziej opłaca się dołożyć trochę kasiory i zakupić GF 6600GT :slight_smile:

jeśli już to weź dokładasz 100zł a masz dobrą kartę do kręcenia, wiem bo sam sprawdzałem.

Jeśli cie nie stać weź tę 6600, jeśli możesz dorzucic troche kasy bierz 6600GT (polecana przez RamzesGTS’a)

Tutaj znajdziecie test 65 kart graficznych na AGP. A w teście:

-wszystko na temat danej karty graficznej (chipset, producent, taktowanie, szerokość magistrali pamięci, dodatkowe wyjśćia, cene oraz inne informacje na jej temat

  • wyniki w takich programach i grach jak 3D Mark 03, 3D Mark 05, Half-Life 2, F.E.A.R, Quake IV oraz Far Cry.

Polecam Ten artykuł jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat danej karty graficznej a nie tylko statystyki.

Daną karte trzeba poszukać w artykule po stronach lecz są one posegregowane według producentów.

Pozdrawiam, Toniak.

Złączono Posta : 15.12.2005 (Czw) 16:55

Ja na AGP bym polecał tylko Galaxy GeForce 6600 GE 128MB DDDR3 dostęp 1,6ns, ponad 8000 pkt w 3dmarku 03! Niesamowicie wydajna! Na dole masz więcej info: http://pclab.pl/art17356-14.html Cena jest niska (~460zł) a jest lepsza od niektórych 6600 GT! Taktowanie: 450/501! Za taką cene tylko brać !!

Znalazłem nowszy model! 450/900 :expressionless: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76355475

Pytanie po co. Prosze o odpowiedz na pw.

Ta którą podałem ma 500/900 + tzw. Guru co pozwala na podniesienie napięć na karcie a co za tym idzie lepsze jej podkręcenie sam uzyskałem 570/1200 bez artefaktów. :slight_smile:

---------EDIT---------

Aha i szybkie pamięci GDDR 3

A zmieniałesz chłodzenie?

tak dla pewności to tak, możliwe że by nie było problemów na zwykłym ale wolałem nie ryzykować.

Niestety stać mnie tylko na taką kartę, więc są mi potrzebne wasze opinie na jej temat. Będę ją wykorzystywał do grania w gry typu call of duty II oraz Battlefield 2, ND: Under Grund. Moje pytanie jest następujące Czy ta karta sprosta wymaganią tych gier i czy obraz będzie ładny? Będzie to wydatek na najbliższe 2 lata (oczywiście jeżeli nie padnie :wink: :roll: )

No to ja już pod starym nickiem i ze starego kompa :slight_smile: Moja karta zmartwychstała :slight_smile: Niewiadomo jak, nawet w serwisie się dziwili, po prostu zaczęła działać :smiley: Hehe temat można zamknąć, bo już nie potrzebuje nowej :slight_smile: