GeForce 6600 GT brzęczy!

nie wiem co jest bo grafika mi ‘brzeczy’ to chyba wiatrak odglos jest taki jakby jedna z tych plytek w wiatraku sie poluzowala w drgala mozliwe to ? jak komp chodzi to slychac a jak wezme postukam w karte albo jak rusze kompem lekko to zaczyna glosniej skreczyc da sie cos zrobic ? jakos to obejrzec ?

Najłatwiej byłoby wymienić chłodzenie na karcie. Byłoby ciszej i wydajniej. Ale to kosztuje.

Druga opcja to zdjęcie wietraka, wyczyszczenie i obejrzenie go i zamontowanie na nowo z upewnieniem się, czy jest stabilnie zamontowany. Powinno pomóc.

Jesli karta jest nadal na gwarancji to lepiej zajsc z nia od razu do serwisu i niech wymienia albo sie tam mecza z nia.

Nie radze mieszac w karcie mechanicznie poniewaz mozna cos uszkodzic na stale i karta pojdzie w bloto. Za duze pieniedze zeby narazac karte na trwale uszkodzenie.

Zajsc do serwisu i oddac im feler.

Wymień ten wiatraczek w serwisie. Też miałem taki problem. Zadna płytka się nie poluzowała tylko łożysko się zepsuło, no i lata tak na boki wywołująć nieprzyjemny dźwięk. Postaraj się jednak o lepsze chłodzenie do karty. One lubią się przegrzewać. Ja zostawiam kompa bez obudowy bo się w nim gotuje. Do tego postawiłem obok wiatrak, który pięknie zbija gorączkę.

Wszystkie te problemy mam przez ATI Radeon X600Pro 256 MB / 128 bit

Dokladnie…a jesli zalezy ci na ciszy to polecam miedziany radiatoor…oczywiscie odpowiednich rozmiarow

Pozdrawiam,