Geforce 6600 LE?

witam

mam do kupienia gefroce 6600LE gainward za 160zł więc raczej się opłaca i niewiem jak ile można ją podkrecic i czy to dobry zakup bo to wersja LE ? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

link do karty

http://www.icomp.pl/produkty.php?sid=ka … ficzne-243

Cena rozsądna. Karta na pewno będzie lepsza od obecnej zintegrowanej 6100 (no chyba że jest coś innego wsadzonego). Osobiście bym trochę dołożył lub pożyczył i wziął coś lepszego - 7300gs, 6600, ostatecznie 6600 turbo force. Wszystko zależy od tego ile możesz kasy dołożyć.

Tamten opis LE z icomp chyba jest błędny LE powinien mieć DDR 4 protki podobnie jak 6200. I tak będzie lepiej niż na zintegrowanej.

Jak możesz dozbierać to lepiej kup np Palint Sonic 7600GS 256 DDR3 za ~360 zł.

Jaki masz zasilacz?

zaslilacz mam chieftec 450w takze mocny a kasy moge uzbierac max 200zł

Złączono Posta : 22.12.2006 (Pią) 12:29

Najbardziej mi zależy na graniu a mianowicie w gothic 3 przy moim ramie i tą karta 6600LE chciałbym zagrać na średnich detalach a narazie na zintegrowanej mi się tnie ostro

no i na tej nie będzie lepiej…poprostu 4 PS robią swoje, a w zasadzie robią za mało…

Tak to niestety jest, że producenci gier nie optymalizują swoich tytułów, jedynie trzeba kupować coraz to nowe grafy…niestety…

tak jak koledzy mówią dozbieraj te pare zł więcej i kup chociażby 6600 :slight_smile: