GeForce 6600GT mała moc!

Czyli cieniutko i na linii 5V też tak będzie - czyli wszystko wskazuje na zasilacz - na dobry i mocny i min 400 W kasy nie żałuj.

Wytłumacze dlaczego :wink: Ponieważ dobry zasialacz musi byc porządnej firmy i miec zabezpieczenia, aby w czasie awarii nie pociągnał całego kompa, a tak zazwyczaj jest gdy pada zasilacz firmy “kogucik” :wink:

No to trzeba zakupić ten zasilaczyk,myślę że bedzie śmigał! Dzięki wszystkim za pomoc w rozwiązaniu problemu! :wink:

Bażant : zazwyczaj nie znaczy zawsze… mój to bezfirmówka 300W dołączany do obudowy i ma zabezpieczenia :slight_smile: Sprawdzane w praktyce i działają :smiley:

A możesz mi powiedzieć jak?? Bo jakoś się kształce w dziedzinie zasilaczy ;). Zdradź mi tą tajemnice :mrgreen:

Podrzuce lekture do poczytania do poduszki:

Tutaj

Ja też mam takąlekture

Ja polecam za to Tobie świetny zasilacz marki BeQuiet 420W.

Na tym zasilaczu naprawde długo pociągniesz i do tego nie będziesz miał z nim nigdy żadnych problemów. Radze Ci kupic markowy zasilacz, ponieważ wszystkie “no name” zawsze padną albo nie będą dawały Ci wystarczającej mocy.

Kosz w granicach: 300 - 350zł

Patricko fortronik nie jest zły

POLECAM

Witam! Poradzcie mi jaki zasilacz mam kupić do konfiguracji kompa:

Pentium 4 3.00 GHz, 512 mb ram, GeForce 6600GT AGP, Gigabyte GA-81PE775 Series Intel 865PE chipset.

Zasilacz ma się mieścić w cenie do 120 zł więcej nie uzbieram.

W poprzednim temacie kolega polecił mi tego: http://allegro.pl/item99727559_wyprzeda … eego_.html

Już prawie jestem zdecydowany na niego, ale chce się upewnić! Raczej za tą cenę lepszego nie kupie.

Powiedzcie co o nim sądzicie czy bedzie wszystko grało z moją płytą główną? Czytałem, że polecany jest do starszych płyt głównych!

Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam. :slight_smile:

będzie git :]

żadnych feeli nawet nie bierz pod uwagę z fortronem