GeForce 6600LE

A więc przystawiam się do kupna tej karty graficznej ponieważ uzbierałem już tyle pieniążkow i chciałbym się dowiedzieć pare rzeczy na temat tej karty :slight_smile:

Zwracam się do was o pomoc ponieważ mam pare pytań związanych z tą kartą graficzną, a więc:

  • Czy ta karta będzie wydajniejsza od GeForca FX5600 256MB (300/400)?

  • Czy to będzie znaczna różnica?

  • Ile pkt uzyskuje ta karta w 3DMarku 03’ ?

  • Czy ten zakup za niewielkie pieniążki się opłaci?

Proszę o pomoc, z góry dziękuje, pozdrawiam…

Toniak :slight_smile:

hmmm nie ten dzial…a jelsi chodzi o wyniki poszukaj sobie np na toms hardware :stuck_out_tongue:

Ok, a więc podaj link :stuck_out_tongue:

OMG to juz nawet google siada hehehehe :smiley:

Bitte schon :]

http://www.tomshardware.pl

A no dzięki :smiley:

A co do goole to się nie wypowiem :stuck_out_tongue: W obecnej chwili szukam testów na benchmark.pl i znalazłem same testy ale wszystkie na PCI-E :?

no coz zycie…AGP pomalu odchodzi do lamusa wiec dlaczego nowe karty mialy by byc produkowane na AGP a nie Na PCI-E? Pomysl? hmmm poszukam testu tej karty i jak znajde dam link

Wiem że odchodzą do lamusa ale na reszte mojego hardwaru nie narzekam :slight_smile:

Procek P4 z HT 3,0GHz, płyta główna ASUSa P4P800-E Deluxe - żyć nie umierać :slight_smile: Ile pieniążków bym musiał wydać aby zainwestować płyte główną w PCI to fiuuu :slight_smile: Wolałbym w takim wypadku wybrać świeżego 6800GS na AGP :slight_smile: Dlatego zostaje przy AGP i kupuje 6600LE :slight_smile:

ogladnolem sobie testy kart na tomshardware i tego modelu nie ma wogfole w testach wiec nie uwazam by zakup tego “cuda” byl dobry mpomyslem uzbieraj jeszcze ciutek i kup cos porzadnego :]

Heh, dzięki za rade ale nie skorzystam :stuck_out_tongue:

Zamawiam tą… Jak będe żałować to będe wiedział że to tylko moja wina :stuck_out_tongue:

True heheeheh… :]