GeForce 6700XL monitor nie widzi karty ( bądź na odwrót )

Witam, mam problem z nowo zakupioną kartą graficzną GeForce 6700XL. Podczas włączania komputera, wydaje on 2 piski ( jeden wydawał zawsze, teraz jest jeden, przerwa i znowu jeden ) i normalnie startuje, ale monitor nic nie widzi, biosu ani nic dalej. Wszystko jest w porządku kiedy zamontowana jest inna karta ( Leadtek 6600 GT, ASUS EAX 1600 PRO SILENT ), wszystko było dobrze dociśnięte, dokręcone itp, a monitor po prostu nie widzi karty.

Proszę o pomoc, z góry dziękuję,

Sundale.

Btw, płyta główna to GIGABYTE GA-945P-S3 przy czym to chyba bez różnicy, skoro na innych kartach działa ok. Model zasilacza ( XILENCE XP450 )

włóż karte i odpal kompa na jednej kości Ram

Dalej to samo

a podpiąłeś dodatkowe zasilanie do karty??

A… muszę? Jakie zasilanie, skąd to wziąć?

Wydawało mi się, że w sumie ta karta to jest praktycznie to samo co 6600 GT, tam nic nie trzeba było podłączać dodatkowo.

Nie chce zabrzmieć jak idiota, ale moja wiedza w tej dziedzinie serio nie jest duża. To jakiś kabelek od zasilacza tego normalnego czy trzeba coś domontować?

na końcu karty powinienes mieć wtyczke czarną 6pin i wtyknąć tam przejściówke którą powinieneś mieć w zestawie z kartą a przejściówke podpinasz do kabla molex od zasilacza,musisz bo inaczej karta nie bedzie działać

Dzięki, niestety przejściówki nie było, także będę musiał kupić. Dzięki bardzo : )

nie ma sprawy