Geforce 7300gs - sterowniki

(dudpis) #1

Szukam i szukam na tych googlach i /cenzura/ w sumie znajduje... Proszę o podanie jakichś które na pewno będą działały plx plx plx :). Ściągnałem ze 3 wersje znalezione na googlach lecz w każdej z nich wyskakuje że nie może odnaleść sterów czy tam sprzętu. Na jednych też to wyskoczyło więc wziąłem instala z C tam gdzie się rozpakowywyją, ale po ponwnym uruchomieniu miałem tylko 4 bity ;|. Proszę bardzo o pomoc. Nie wiem 175.19 nie działają, ścigałem jakieś 91 chyba z czymś również nie działały. Na stronie nvidii wole nie szukać bo co z tego jak wpisze swoją kartę jak i tak najnowsze wyskoczą... Bardzo szybko mi to potrzebne :).

(ybu) #2

Poszukaj na tej stronie

http://www.nvidia.pl/Download/Find.aspx?lang=pl

(Seba86mu) #3

Co to znaczy, że sterowniki nie działały ?

Pobierz i zainstaluj ForceWare 93.71.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY DRIVERS /usuń/). Dodatkowo użyj programu Driver Cleaner, aby usunąć pozostałości po sterownikach.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Jeżeli instalacja powyższego sterownika nie pomoże, to napisz, jaką posiadasz płytę główną.

(dudpis) #4

Dobra zainstalowałem jakieś 84.21 wszytko wygląda good.

seba86mu tzn chodzi o to że podczas instalacji wyskoczyło że nie może odnaleść sterownikó z aktualnym sprzętem, czy coś takiego. A te twoje na MILION % będą działać?

(XMan) #5

Ja mam trochę starszą kartę / GeForce 6150SE nForce 430 / i wyśmienicie się sprawują sterowniki 175.16 :

http://www.nvidia.pl/object/winxp_175.16_whql_pl.html

/ na XP-ka /.

Również do Twojej karty graficznej.

W testach ,,przebijają" nowsze. :slight_smile:

(Seba86mu) #6

Działać będą.

Zawsze przecież możesz wrócić do tych 84.21.

Jednak na Twoim miejscu pozostałbym przy ForceWare 84.21, skoro działają.

(dudpis) #7

Dobra zostane narazie przy tych. A takie małe pytanko jak zainstaluje dirctx i kiedyś chciałbym przykładowo zmienić stery to jak directxa usunąć? Czy poprostu zainstalować go jeszcze raz?

(Seba86mu) #8

Nie usuwasz. Po prostu instalujesz jeszcze raz.

(dudpis) #9

O dziękuje bardzo :)...