Geforce 7300gs - sterowniki

Szukam i szukam na tych googlach i /cenzura/ w sumie znajduje… Proszę o podanie jakichś które na pewno będą działały plx plx plx :). Ściągnałem ze 3 wersje znalezione na googlach lecz w każdej z nich wyskakuje że nie może odnaleść sterów czy tam sprzętu. Na jednych też to wyskoczyło więc wziąłem instala z C tam gdzie się rozpakowywyją, ale po ponwnym uruchomieniu miałem tylko 4 bity ;|. Proszę bardzo o pomoc. Nie wiem 175.19 nie działają, ścigałem jakieś 91 chyba z czymś również nie działały. Na stronie nvidii wole nie szukać bo co z tego jak wpisze swoją kartę jak i tak najnowsze wyskoczą… Bardzo szybko mi to potrzebne :).

Poszukaj na tej stronie

http://www.nvidia.pl/Download/Find.aspx?lang=pl

Co to znaczy, że sterowniki nie działały ?

Pobierz i zainstaluj ForceWare 93.71.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY DRIVERS /usuń/). Dodatkowo użyj programu Driver Cleaner, aby usunąć pozostałości po sterownikach.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Jeżeli instalacja powyższego sterownika nie pomoże, to napisz, jaką posiadasz płytę główną.

Dobra zainstalowałem jakieś 84.21 wszytko wygląda good.

seba86mu tzn chodzi o to że podczas instalacji wyskoczyło że nie może odnaleść sterownikó z aktualnym sprzętem, czy coś takiego. A te twoje na MILION % będą działać?

Ja mam trochę starszą kartę / GeForce 6150SE nForce 430 / i wyśmienicie się sprawują sterowniki 175.16 :

http://www.nvidia.pl/object/winxp_175.16_whql_pl.html

/ na XP-ka /.

Również do Twojej karty graficznej.

W testach ,przebijają" nowsze. :slight_smile:

Działać będą.

Zawsze przecież możesz wrócić do tych 84.21.

Jednak na Twoim miejscu pozostałbym przy ForceWare 84.21, skoro działają.

Dobra zostane narazie przy tych. A takie małe pytanko jak zainstaluje dirctx i kiedyś chciałbym przykładowo zmienić stery to jak directxa usunąć? Czy poprostu zainstalować go jeszcze raz?

Nie usuwasz. Po prostu instalujesz jeszcze raz.

O dziękuje bardzo :)…