GeForce 7600

Witam co myślice o wymieninej w temacie karcie graficznej??

jakąś konkretną pozycję masz na myśli ? GS, GT , jakie fundusze , jakim komputerem dysponujesz ??

Jest to GT. kumpel chce kupić nowego kompa i mu cały czas w sklepach proponują tą karte.

to dobra karta :wink: z pewnościa na jakiś czas mu starczy, przynajmniej do czasu gdy zaczną wychodzić gry oparte na directx10 :slight_smile: być może, jeśli fundusze mu pozwolą to starczyłoby na GF 7900GS to też dobry wybór :slight_smile: np coś takiego

http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-309

Karta z końcówką GS ma dobre O/C (chyba) :wink:

Polecam tą grafe z serii Galaxy lub Palit…

Wziąłbym PALIT 7600GT 256MB 560/1400 MHz

A jak napisał sympatico jeżeli ma kase niech weźmie Galaxy 7900

Omijać jak się tylko da palit to karta robiona młotkiem i siekierą :mrgreen: jak już kupywać to coś z porządnych firm Galaxy, Gigabyte, MSI

Chłopie jak się nie znasz to się nie odzywaj Palit robi świetne karty każdy to potwierdzi…

potwierdzam, ale Galaxy też robi dobre :slight_smile: snajper$ n/c …

To ty się nie oddzywaj i każdy kto się zna potwierdzi moje zdanie :evil:

To potwierdźcie że firma Palit robi słabe karty graficzne…

ja nie mam najlepszych doświadczeń z PALITAMI a zwłaszcza z całą serią 6xxx, szrot nad szroty :slight_smile:

Mi chodzi o serie 7XXX

2 razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, tymczasem ja polecam Galaxy :wink:

Dokładnie :slight_smile:

I ja też :slight_smile:

jak najbardziej nie palit:( tylko Gainward:) niezle podkrecana ale troszke droższa wszystko ok z nia tylko nie ma kolorów na telewizorze :D:D

Również galaxy z 1.2 ns :slight_smile:

Ja miałem kiedyś Palita 7600GS (nieźle Overcloknientego :stuck_out_tongue: )

I byłem z niego zadowolony…

Mój kumpel ma Palit 8800 320MB i też jest świetny…

Na razie dalej się trzymam zdania że Palit to bardzo dobry producent

ale się uśmiałem, przeoczyłeś jeden mały fakt, otóż Palit jakiś czas temu kupił Gainwarda :slight_smile: czyli Palit to Gainward :stuck_out_tongue: - właściwie ta sama konstrukcja :wink:

piszesz tak bo nie miałeś w ręku Galaxy z Zalmanem :slight_smile:

Może powiem tak… jesli nie ma sie tyle kasy ile starczy na Galaxy z chłodzeniem Zalmana… to Palit… jeśli ma się kaskę to tylko Galaxy :slight_smile:

No nie miałem ale miałem Galaxy 7900…