GeForce 7600GS prosze o pomoc

Cześć wszystkim

Mój komputer to:

Windows XP

Intel Celeron D 2.80 GHz

Zasilacz FEEL 300W

Płyta ASRock P4VM800

256MB+512MB pamięci RAM

Dysk Twardy Western Digital 80GB

Napęd DVD+/-RW SONY

Karta graf. VIA/S3G UniChrome Pro IGP 64MB zintegrowana

kopmuter nawet nizły ale nie za bardzo najsłabszym ogniwam tego kompa jest z pewnością karta graf. i z tego powodu 90% gier wogle nawet sie niehce uruchomić albo działają jak bym gral w Qake 4 na amidze.

wienc moje pytanie czy jak zmienie karte graf. na geforce 7600GS 256MB

to gry zaczna chodzić?

raczej nie, celofan D, zasilacz, płyta do wymiany… ile masz kasy??

Złączono Posta : 24.06.2007 (Nie) 17:10

czy wy naprawdę lubicie bomby zegarowe??

Gry na 7600GS 256MB powinny dobrze chodzić - jakkolwiek myśle że 7300GT jest lepsza i w podobnej ( takiej samej ) cenie.

Oprucz tego mógłbyś dokupić 256MB ram’u i quake 4 będzie śmigać na średnich ustawieniach.

A także Celeron D… nie jest zbyt dobrym procesorem ale na grę typu quake 4 od biedy da rade.

Nie zgadzam się z tym - mam na drugim komputerze taki sam procek - da rade odpalić i pograć quaka 4 aczkolwiek żadnych super ustawień nie załączysz - ale działa i da się pograć w miarę spokojnie…

a to dlaczego???

7300GT DDR3 nie jest lepsza od 7600GS DDR3 więc dużo uogólniłeś.

faktycznie krytyk…

maksymalnie 7300GT DDR3+zasilacz.

asrocki to nie są płyty najwyższych lotów i ponoć są z nimi problemy (męczyłem się z asrockiem na starym kompie, a teraz męczę się z gigaszrotem :mrgreen: tak to jest mieć w życiu pecha…)

może to pojedynczy przypadek… nie wiem jak jest u niego…

http://www.frazpc.pl/b/134980

jak się ma grać w nowe gry to chyba po to aby zobaczyć w nich coś ciekawego, a nie pokaz slajdów a jak nie to na najniższych ustawieniach…

ja bym najwyżej do tego kompa kupił 7300gs no i zmienić zasilacz bo może być to samo co u haker95 fortron 350W HLN z allegro za 50zeta wystarczy do tej karty…

ale taką ma i co ma zrobić ??

daj spokój. szkoda jej kupować.

nowe gry na tym kompie z nową kartą :clever: czarno widzę.

@Szymek2.0

jaki masz fundusz na przynajmniej kartę + zasilacz ?

chyba nie zrozumiałeś kontekstu :stuck_out_tongue: to była odpowiedź na post krytyk , który napisał, ze na tym procku można

więc odpowiedziałem, ze w nowe gry gra się po to aby nie oglądać pokazu slajdów tylko płynnie i zobaczyć coś fajnego w grafice, jak nie to odpala sie starszą grę aby można było grać a nie oglądać…

no raczej nic, chyba, ze będzie miał dodatkowe fundusze :] jak ma na kartę wartą 500zeta no to może lepiej uzbierać i kupić nowego kompa a nie ładować kasę w grata??

ja tam w sprawch koputera to musze być somo wystarczalny wienc kasy nimam zaz duzo a moje pytanie czy gry bedą wmire chodzić jak do kupie tą karte; gry typu toca racer 2,3 lub age of emires 3?

Złączono Posta : 24.06.2007 (Nie) 17:56

wienc mam rozumieć ze jak bym dokupil ta karte to bym musil terz wymienić zasilacz?

mowa była o Q4 a nie o nowy grach w sensie tych które niedawno wyszły.

Chyba że dla Ciebie Q4 jest nowy albo nowa gra to taka prosto ze sklepu :slight_smile:

7600GS AGP można kupić i za ~300zł i za ponad 500 więc bez konkretniej sumy ciężko radzić.

IMO 300zł to i tak dużo na ten komputer :stuck_out_tongue: więc proponuję w tej cenie szukać zasilacz i karty więc 7300GT ddr3 odpada.

najlepsze rozwiązanie - lekarstwo na wszystko :slight_smile:

dozbierać i sprzedać = kupić nowy :wink:

więc ile masz kasy ?

więc dobrze rozumiesz. zasilacz też.

ja tam niebede gral w gry typu quake bo nielubie takich dalem tylko do przykladu:)

nie ale pewnie q4 to ładnie wyglądać i chodzić nie będzie na takim sprzęcie… to ja już bym wolał pograć w Q3 na full niż męczyć się z czwórką na low i niskiej rozdzielczości… pakować kasy w tego kompa to nie ma sensu, zbierać na coś nowego, nawet za 1000zł złoży się coś lepszego :]

ok zamykam temat :D:D dowidzialem sie tego co chcialem i wrzstkim co pisali dziekuje :wink: :wink: :wink: jak bede mugl to sie odwdzięcze

Weź może lepiej fortrona 350W HLN lub Modecoma MC-300ATX i do tego GeForca 6600GT lub 6800XT tańsze a równo dobre tyle że troche mocy biorą ale fortron powinien dać rade