GeForce 7900gs VS Radeon X1950PRO

Witam! Mam taki problem, a mianowicie którą z poniższych kart polecacie:

GeForce 7900gs 1,2ns czy Radeon X1950PRO. Mam niezły dylemat;p

Zdecydowanie tego…

Radeon bedzie lepszy, ale w niektorych grach (pod logiem Nvidia) moze okazac sie gorszy od GF. Zalezy od ceny :slight_smile:

Raczej nie…

Alinek

Radeon jest lepszy w nowszych grach…

jako długoletni użytkownik katy ati radeon 9550 bez chwili zawahania polecam tobie kartę … GeForce 7900gs 1,2ns . większość moich przyjaciół ma radeony i u każdego coś sie chrzani . a to u mnie błedy vpu recover’a (karta ma 1,5 roku i już sie sypie) , ktos inny ma artefakty (rozmycia / zniekształcenie obrazu) . ogolnie odradzam kart z rodziny radeonów z powyższych względow .

p.s : ostatnio gdy kumplowi spalil sie radeon 9600 (poszło chłodzenie) wrócil do 4 letniego geforce’a ;] ktory jest kiepski ale zawsze działa jak należy .

ale to tylko i wyłącznie moje zdanie i wiem , ze wiele osób ma prawo sie z nim nie zgadzać wiec proszę was o darowanie sobie OT’ów w stylu 'niepraaaaawda itd,itp.)

wiec tak czy inaczej : GeForce 7900gs 1,2ns

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2468-43

poczytaj.

Karty nie wybiera się, “bo uważam, że jest lepsza”, “bo kolega tak uważa”, “bo jestem FANEM GeForce’ów, albo Radeon’ów”. To nie jest moda. Polecam przeczytać test, który dał picolo102

jam mam palita jak widać i jestem zadowolony :slight_smile: kiedyś miałem radeona i na każdych sterownikach gra wyglądała inaczej :x z nvidia nie mam problemów :smiley:

Palita ale co Radeona czy GF :?:

:hahaha:

Zdecyduj się w końcu…

“Ja mam Palita” :stuck_out_tongue:

o=wystarczyło spojrzeć ;]

cracer9 czytaj dokładnie :slight_smile: wydajność radek ma większą ale ja nie gram więc mi wystarcza to co mam :mrgreen:

Sry nieuwaga… :stuck_out_tongue:

ja poprę użytkownika syaoranv gdyż miałem w życiu kilka kart graficznych i tylko jedną kartę ati (radeon 7500) i jako jedyna mi się popsuła , może teraz ati się poprawiło ale nvidia kojarzy mi się z solidnością.

mercedes też miał małą wpadkę z klasą A ;] więc wpadki się zdarzają nawet najlepszym.

Ja bym brał w/w GF. Większy potencjał.

Racja :slight_smile: ale mimo to uważam że nvidie są solidniejsze, mój wysłużony gf4ti wytrzymał nawet spalenie zasilacza :P.

Nvidia czy Redon to producent tylko procesora graficznego a o jakości karty jako takiej decyduje producent karty używając tych a nie innych podzespołów.

Śmiechu warte patrz wyżej, równie dobrze mógłbym powiedzieć że jedyna karta graficzną która mi się zepsuła była Karta Creative-a na NVIDIA GeForce 256 i to parę dni po ustaniu gwarancji…

:shock: Ja miałem R9550 i po prau dniach tez pokazywały mi się te komunikaty wystarczyło odhaczyć odpowiednią opcje w sterownikach po za tym to nie ma nic do jakości karty.

Po jednej karcie cała produkcja, ATi sprzedaje GPU producentom, producenci jak ATi/Nvidia nie zawsze mają własne fabryki, zlecają innym produkcje.

Przy o/c, w grach ATi i większa ilość PS zaczyna działać.

8600GT lub Radeon X1950Pro.

Na mojego GF2 spadł Frotron, a sporo waży i karta wytrzymała :E

A mój GF 4 MX440 nie przeżył po spaleniu zasilacza Codegen, to faktycznie od solidności karty graficznej zależy czy przeżyje czy nie :hahaha:

spokojnie ludzie wyraziłem tylko swoje zdanie

To była tylko dygresja, więc nie rozumiem waszych reakcji :?