GeForce 7900GT max temp


(Bartas2000) #1

Kupiłem karte GeForce 7900GT i chciałbym ją krecić ale nie wiem jaka jest maksymalna temperatura rdzenia, szukałem już na oficjalnej stronie producenta, oficjalnej stronie nVidii i po różnych forach, może ktoś z was się orietuje przy jakiej temp. karta może się zjarać ??? !!


(JNJN) #2

Wpisz i czytaj

7900GT temperatura GPU

http://www.google.pl/advanced_search?hl=pl

Poczytaj:

TU


(Bartas2000) #3

Do moderatora ktory chyba nie umie czytac :confused: , NAPISALEM ZE SZUKALEM NA OFICJALNEJ STRONIE NVIDI, PRODUCENTA I NA ROZNYCH FORACH WIEC W GOGLACH TEZ !!


(Zolciak) #4

OMG napisałeś się tyle a streścić mogłeś jednym zdaniem "Podać na stół bo chcę a nie umię..." Tak bardzo lubisz OC to kręć i olej temperaturę. Jak dla GPU będzie za ciepło to się będzie wieszać... A nie chcesz nic spalić to albo nie kręć albo kup chłodzenie... A temp maxymalna to pewnie koło 100C.


(JNJN) #5

Gdybyś poczytał o co prosiłem to miałbyś obraz sytuacji i piszą że max w stresie dla tego GPU to 70 do 75 stopni - powyżej nie zalecają.

Fakt, też nie znalazłem oficjalnej informacji o max temperaturze GPU - G71,ale nieoficjalnie to max dla tego GPU to 125 stopni - ale jak dla mnie to coś za dużo i tak jak zolciak pisze max w/g mnie to też 100 stopni.


(:: MARIO ::) #6

karty od nv sie grzeja mocno, a chlodzenie maja bidniuśkie :stuck_out_tongue:

moje GF6,8K ma ok. 49*C i 51*C podczas grania :slight_smile: