GeForce 7950 na AGP?

Przypadkowo trafiłem dzisiaj na stronkę:

http://www.prixdunet.com/details/XFX_Ge … 256Mo_AGP/

i podają, że jest do kupienia GeForce 7950 na AGP… obszukałem net ale nic nie znalazłem na ten temat więcej… może wy coś wiecie? Bo jeśli wejdzie do sprzedaży w Polsce to będzie super :smiley:

Tylko kto będzie wydawał taki gruby hajs na super extra karte pod jakiś stary sprzęt z AGP, prockiem 1.5Ghz / 512 ram itp itd :roll:

nie zapominaj, że niektórzy mogą mieć Athlona 64 x2 i np 1-2GB ramu na płytach pod s939 i AGP na pokładzie :stuck_out_tongue:

ciekawe czy wyjdzie gf z seri 8 naprzyklad 8800 gtx z tej firmy xfx

Ile jest takich osób w Polsce? co spełniają te 3 warunki myślę że mało, myślę że bardzo, bardzo mało. Jeśli jesteś jedną z nich to jesteś pierwszą znaną mi osobą.

nie nie jestem :stuck_out_tongue: ale jakbym nie mógł zmienić kompa a np. miał możliwość kupna takiej karty to bym ją zakupił :stuck_out_tongue:

Ja mam X2 i AM2 z AGP 2 GB plyta nazywa sie AM2NF3-VSTA :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

zatkało kakało? xD widzisz takich osób jest na pewno więcej :slight_smile: a i ze słabszymi konfigami można sobie kupić taka kartę :stuck_out_tongue:

to już dwie znasz :mrgreen: ,a ja znam kilka jeszcze :smiley:

A ja jestem takim użytkownikiem kompa… nie chcę się go jeszcze pozbywać:)

tzn. jakim? Co masz na myśi.

Star

ja tego nie napisałem :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 20.05.2007 (Nie) 18:10

ooo znalazłem coś nowego :smiley:

http://www.biznesnet.pl/ar/20/1004111/g … i,agp.html

Witam!

Przecież XFX już wypuściło zarówno 8800GTS, jak i 8800GTX - swoją drogą bardzo dobra firma :slight_smile:

ups coś pokiełbasiłem sorrrki

Złączono Posta : 20.05.2007 (Nie) 18:17

Tak tez czytałem gdzieś ze maja wydać karty odsługujące DX 10 na AGP :mrgreen: :smiley:

Złączono Posta : 20.05.2007 (Nie) 18:19

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=37790 pelno tego w necie

Star i piotrekplay

Macie mocno nie świeże wiadomości właściwie to już śmierdzące padliną bo są to wieści zdemontowane przez Nvidię. Ku mojej rozpaczy (bo jeszcze niedawno miałem AGP). Nvidia ogłosiła że nie planuje wydanie kart z serii 8XXX na AGP. Zaraz po tym jak te plotki rozgłaszano. Za to ATI stwierdziło że i owszem planuje wydanie swoich nowych kart na AGP.

Jedna już się osoba przyznała do tak przedziwnej konfiguracji, ale gdzie jest ta druga??

Tak czy inaczej posiadanie płyty pod AM2 z portem AGP to jak sięganie do lewej kieszeni prawą ręką. Ja rozumiem że były płyty pod 939 i 754 z AGP bo wtedy gdy te podstawki królowały to bardzo wiele osób miało wydajne karty pod ten port. Ale nie teraz. Ja osobiście wybrałem rozwiązanie takie jak w mojej “stopce redakcyjnej” pod spodem. Uznałem za absurd że w dobie gdy są nowe i znacznie tańsze karty pod PCI-E(w stosunku do edycji tych kart pod AGP) to ja kurczowo będę trzymał się AGP. Dlatego nie mając dużo kasy zdecydowałem się na kartę zintegrowaną a później kupie coś lepszego :!: :lol: