GeForce 8400gs 512 ! Źle wyświetla obraz POMOCY!

Witam…

Karta śmigała piĘkniE dopóki nieoddałem kompa do serwisu po odebraniu Karta przy starcie komputeraz wyświetla tylko kolorowe kratki na całym ekranie nic pozatym;/ cCzy to oznacza ze musze ja wyrzucic i zastąpić nową?:?/ to już będzie 3 w ciągu 2 mies;/ ostatnio spaliła mi sie 8600gt;/ a teraz z tą problemy…Proszę o jak najszybsza pomoc…pozdrawiam…

PS:Dodam że radiator na karcie lekko sie ruszał…

Daj sobie spokój z tym serwisem i idź do innego.

Jeśli jest komp na gwarancji, to udaj się jeszcze raz do nich i powiedz o mankamentach jakie ma komputer.

Troche mnie dziwi, że serwis może go oddać klientowi w którym coś tam się rusza :? .

Niech naprawią to i daj sobie z nimi spokój, i innym mów aby z ich usług nie korzystali.

Pozdrawiam.

Kolego ale ten komp był w innej sprawie w serwisie…grafika niemiała z tym nic wspólnego naprawiali go na innej karcie takze nierzyjmą;/…powiedzcie co to może być? może dać paste pod radiator w karcie? bo moze jej niebyć…w 8600gt rozkręciłem teraz i widze zaschniętą i tak malutko takze niewiem…

Skąd ja czy inny user ma wiedzieć która Twoja karta graficzna była w naprawie.

Przepraszam, ale nie mam daru wróżenia i czytania z myśli :smiley: .

Sam napisałeś:

Podkreślasz, iż dopóki nieoddałem kompa do serwisu.

Moim zdaniem, coś za dużo kart graficznych wymieniasz, pachnie mi tutaj usterką chipsetu płyty głównej lub samej płyty, ewentualnie z zasilaczem jest coś nie tak.

Więc moja rada jest taka sama jak z odpowiedzi pierwszej: SERWIS się kłania.

Jedna rada: to jeśli już odkręcasz wentylator i radiator od układu graficznego to zawsze musisz wymienić pastę. Jeśli tego nie zrobisz możesz przepalić grafe bo mogą się dostać pęcherzyki powietrza między radiator i układ co spowoduje miejscowe przegrzewanie sięukładu.