GeForce 8400gs nie działa (czarny ekran podczas włączania)

Witam :smiley:

mam mały problem z karta graficzna na pci-ex asus en8400gs. w komputerze z płytą msi k9nu neo komputer nie chce się włączyć. nic tylko czarny ekran. karta graficzna na pewno jest sprawna bo przekładałem ją do innego komputera i działa. zasilacz 350W ale to raczej też nie jego wina bo przełożyłem inny który miał 450W i było to samo. update biosu nie pomógł … :frowning: brakuje mi już pomysłów. pytałem wujka google ale nic ciekawego mi nie pokazał… proszę o pomoc co robić, pozdrawiam

to ci powiem ze czasem pomaga ponowne włożenie

też mi raz nie działała grafika pojechałem do serwisu komputerowego, gościu wyjął kartę wsadził spowrotem i działało, a sam z 10 razy wsadzałem, on po prostu mocno docisnął aż się płyta główna ugięła i do dziś ten komp działa z ta kartą

spróbuj wyciągnąć baterie od biosu i poczekaj z 15 min niech sie bios zrestartuje chyba ze masz w biosie opcje restart to default to pyknij ją

może pomoże

niestety ani wyciągnięcie bateryjki ani ponowne włożenie i dociskanie karty nie pomogło… dodam jeszcze że na początku karta działała . nie mam pojęcia co mogło się stać

A więc jest pytanie cy to na pewno wina karty graficznej?

Sprawdź czy inna karta działa u Ciebie na płycie.

Sprawdź czy twoja karta działa u kogo innego.

Jeżeli twoja u kogo innego nie działa, to w necie są takie fajne poradniki - pieczenie karty graficznej w piekarniku :smiley:

(w sumie bym nie uwierzył, ale mój znajomy tak zrobił i mu działa)

inna karta działa bo akurat z niej korzystam gf 7300gt.

moja karte sprawdzałem na innym kompie z płyta główna msi k9n ultra-2f

hehe dobre… nie widziałem wcześniej tego sposobu. jak już nic nie pomoże to chyba tego spróbuję :wink: tylko ciekawe czy plastikowe elementy się nie rozpuszczą…

kayoy ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.