GeForce 840m - nowe sterowniki

Witam.
Mam laptopa 5 lat i nigdy nie aktualizowałem sterowników do karty gf 840m. Mam sterowniki panelu sterowania nvidia - 333.57. Na stronie producenta jest jakiś beta sterownik game ready - 460.89.
Nie gram w nowe gry, jedynie w Fifa 15, watch, dogs, the crew i gta v.
Czy aktualizacja sterowników gf 840m poprawi znacząco wydajność w grach? Waham się czy jest sens aktualizować, szczególnie że to beta sterownik.

PS: w WD mam na niskich ~ 40 fps, w gta v na średnich 30-40 fps.

Nie, to poziom dzisiejszej, najsłabszej, integry… mozesz zyskać lub stracić z 5% pewnie.

Przy takiej karcie zdaj się na sterowniki z Windows Update (jeśli masz Windowsa 10). Nowe sterowniki raczej nic nie wnoszą dla starych kart graficznych.

Ok, dzięki, mam win 8.1 - w sumie też dawno nie aktualizowałem (mam wyłączone win update - zapomniałem, że takie coś jest :slight_smile: )

https://www.nvidia.com/Download/driverResults.aspx/145873/en-us

Zaktualizuj, tym bardziej że w tym roku w którejś z letnich aktualizacji naprawili stary błąd tyczący GPU. Do tego dochodzą kolejne update dla vulcan i poprawki dla gier. Sam mam lapka z tym GF (szkoda że szyna dla vram jest wykastrowana do 64bit bo mozna by liczyć na lepsze osiągi) i I5. Przynajmniej Cemu śmiga u mnie jak trzeba…